Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kerültetek már olyan MEGALÁZÓ...

Kerültetek már olyan MEGALÁZÓ helyzetbe, amit soha életetekben nem fogtok elfelejteni? Ha igen, mi volt az?

Figyelt kérdés
Gondolok itt párkapcsolatra, munkahelyre, család, egyéb stb...
2010. máj. 27. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egypár ilyen égő dolgom,most nem jut eszembe hirtelen egyse ,de majd írok ha eszembe jutna :)

Neked volt vlami?

2010. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos igen. Az nem kifejezés! De ha olvasom mások írásait, akkor lehet, h nagyvonalúbban és humorosan (már amennyire lehet) fogom fel a saját égéseimet.
2010. máj. 27. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És mi volt ez a rossz élmény?
2010. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

15 éves lány vagyok.

tavaly egyik szünetben az egész osztály szeme láttára megvert egy srác, mert bunkó volt velem, én meg beszóltam neki. összevissza csavarta a kezem, meg rugdosott, tépte a hajam, a többiek meg rajtam röhögtek. elég megalázó volt... + még nagyon fájt is

2010. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ammarilys ***** válasza:
93%

ilyenek a mai fiatalok..:/ szemetek.

én egyszer elbicikliztem a restibe ugy,hogy kivolt szakadva a gatyám hátul.bemegyek,megveszem a cigit(érted,nehogymá vki szóljon basszus :D),biciklizek haza,látom hátul autóba figyelnek engem,odaérek a kapuhoz,megfogom a fameromat,akkor vettem észre,basszus XD odatapadtam a kapuhoz,háttal :D

de nagyon durván kivolt szakadva,szal nem 5 centis szakadás -.-

18/L

2010. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer sulibol bicajjal mentem haza, nagy taskaval. Elottem a srac kis bringaval, cucc nelkul siman felugratott a padkara a zebra tulso vegen. (mert ugye nem volt felmeno ize, csak a sima padka) Na mondom, en is meno leszek, csak menni fog nekem is. Hat ott az egezs keresztezodes szeme latta ugy eltaknyaltam a bicajjal, h arra nincs szo... Es senki nem jott oda, h segitsen, csak egy idos neni kerdezte meg, h jol vagyok e... Nagyon, nagyon ciki volt... Azota is messzire elkerulom a felugratos helyeket...:S

19/l

2010. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem nagyon megalázóan szakított a barátom. > 200 km-re éltünk egymástól, egyszer leutaztam hozzá, hogy beszéljünk a dolgainkról. Este érkeztem, akkor nagyon kedves volt velem, másnap reggel közölte, hogy részéről vége. Jó, hogy hozzá nem tette, mehetek Isten hírével. K*rva megalázó volt, kár, hogy nem vágtam pofán. :(
2010. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hanyszor... jeszumpepi

nagy zongorista voltam dijakat kaptam es az iskola megkert higy a muveszeti evzaron zongorazzak mar el valamit.

elotte napokog gyakoroltam

odaultem a zongihoz es a kezdo akkordot elrontottam de ugy hogy utana az egesz darabot nem tudtam eljatszani ossze vissza jatszottam mindent majdnem elbogtem magam. egyszercsak egy zaro hangjegy eszembe jutott. lenyomtam es eltuztem messzire. persze ott volt a kedvenc tanar nenim aki szerint o ezt nem birta volna es sirva kirohant volna. hat ez az eddigi legeslegcikibb dolog amire emlkeszem.

2013. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az oszt tarsam elmondta annak a fiunak aki tetszett nekem h tetszik nekem. De nem ugy, h hello, xy-nek tetszel. Hanem elobb kiuvolti, majd odamegy az illetohoz, es azt mondja neki, ...né ... ... Nagyon gaz volt.:/
2013. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!