Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit lehet tenni?...

Mit tegyek? Mit lehet tenni? Miert csinaljak? Vagy en csinalok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

Folyamatosan kritikak,beszolasok aldozata vagyok mert: ingbe jarok iskolaba (nekem ez a kenyelmes)

Ertelmesebbnek,muveltebbnek,intelligensebbnek erzem magam, kb mindenkinel az iskolaba (kiveve tanarok, de meg neha toluk is) jartasnak erzem magam az emberismeretekben,ezert kimerem nyilvanitani magamrol,hogy hamarabb eszreveszem a jo es rossz dolgokat az embereken. Úgymond "jómódú" Csaladom van (hivatalnokok,Magán vállalkozók,stb)... Ezek miatt hamarabb összetűzésbe kerulok a nálam "butabb,primitívebb" emberekkel,es hat altalaban az olyanoknak semmitse lehet megmagyarazni semmilyen szóval... Egyszeruen "varosi,nagyképű,arrogans,öntelt,okoskodo, kepmutatonak" Vagyok beallitva,pedig tudom magamrol,hogy nem vagyok az es a csaladom se...Megis 1000 kritikat kapok naponta es ezt mar nem igazan tudom elbirni.(ezt az Onfenyesitest nem azert irtam mert kajak olyan mindentudó vagyok,en se vagyok tobb egy atlag embernel,csak en nem vergodok,nem pofazok,nem csinalok ertelmetlen buta dolgokat,es hajlok afele,hogy megtobb tudast szerezzek)Teszem hozza ujabban azert is leszolnak,ha konyvet olvasok vagy beleolvasok az ujsagokba,szunetekben inkabb megcsinalok egy Sodokut. (Tudom,hogy valszeg irigyek,de azert hatha tudtok valami jot ajánlani,es bocsanat a fogalmazasom,helyesirasom miatt , nehez napom volt)



2017. szept. 28. 21:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!