Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert nem tudok vaterafutárt...

Miert nem tudok vaterafutárt rendelni?

Figyelt kérdés

Mindig vaterfutáro keresztül szoktam csomagot feladni vagy mpl vagy pedig a dpd-n keresztül, most valamiért az mpl elakad nem mutatja a postát hogy hol adom fel, s innen nemnis enged tovább,

A dpd-nél mindent kitöltök rákattibtok a megrendelésre aztán visszaáll alaphelyzetbe az oldal s nem kapom semmi visszaigazoló email.tmiért lehet ez????



#Vateraa
2017. szept. 28. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont rossz volt a szerverük.
2017. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anc ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen gondom, pedig gyakran vetarafutározok, de biztos volt valami rövid hiba, amit már kijavítottak. Működik neked is azóta? :)
2017. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Csutortokon rendeltem-eloszor es utoljara- vatera futart a dpd honlapjan, se email se telefon pedig szombat del van. Be is fejeztem veluk.
2019. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző: ha nem kaptál 10 percen belül visszaigazolást, akkor valamit elrontottál. Pl. elfelejtetted megnyomni az elküldő gombot, vagy valami adatot nem adtál meg, és nem vetted figyelembe a kiírt üzenetet.

Én ma is rendeltem DPD-s vaterafutárt, mire 3 perc múlva beléptem a fiókomba, ott volt a visszaigazoló e-mail, benne az infó, hogy kedden jönnek a csomagomért.

Telefonálni nem szoktak, csak a futár érkezés előtt pár perccel, hogy menjek kaput nyitni.

2019. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!