Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi tehetek, ha a Munkaügyi...

Mi tehetek, ha a Munkaügyi Központtól kiközvetítenek valahová, de betegség miatt kezelésekre kell járnom?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok munkanélkülin, azaz álláskeresési támogatáson. Most kaptam egy közvetítőlapot, de úgy jött ki közben, hogy eljutottam egy szakrendelésre, akik tovább küldtek, így minden nap kezelésekre és további vizsgálatokra járok november közepéig. Felhívtam a megadott számot, de azt mondta a nő, hogy ő nekem nem írja alá a papíromat, de fel sem vesz így. Ilyenkor mi történik, vagy mit tehetnék?
2017. szept. 29. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Munkaügyi mit mond?
2017. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még csak telefonon kerestem meg ahová kiközvetítettek, mert most délután kaptam meg a levelet. Munkaügyibe hétfőn megyek, előtte meglátogatom őket személyesen, hátha...
2017. szept. 29. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!