Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezzel mit akar mondani?...

Ezzel mit akar mondani? Tetszem neki?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok ő 22. Amikor csak ketten vagyunk a szobában (korepetál) ha elmegyek előtte néha hozzám ér, általában a derekamhoz, ha ülök és ő megy el mögöttem a hátam vagy vállam szokta megsimogatni... Mindig olyan aranyos, megjegyzi hogy csinos vagyok, állandóan kedves megjegyzéseket tesz. De nem tudom hova tenni ezt a viselkedését, van barátnője... És nekem tetszik a srác. :$ :$ Segítsetek légyszi, elbizonytalanodtam...

2017. szept. 29. 23:20
 1/3 2*Sü ***** válasza:
100%

Érintés, dicséret… Egyértelműen vonzódik hozzád.


> van barátnője


Attól még az ember érezhet más iránt vonzalmat. Hogy mennyire tudja vagy akarja ezt kordában tartani, az személyiségfüggő.


> És nekem tetszik a srác.


Ez rád is igaz, nálad is kérdés, hogy mennyire tudod az érzelmeidet kordában tartani.


~ ~ ~


Viszont mielőtt közelebbire fordulna a kapcsolat, gondolj bele abba, mennyire tudnál egy ilyen fiúban megbízni. Hiszen ha esetleg veled úgy kerül közelebbi kapcsolatba, hogy közben van barátnője, olyan kapcsolatba kerülnél vele, ami a jelenlegi barátnőjével való kapcsolatában kimeríti a hűtlenség fogalmát, akkor te sem tudnál 100%-ig megbízni benne. Ha még szakítana a barátnőjével, összejönne veled, mindig benned lenne jogosan a féltékenység szikrája, ha mondjuk egy másik lányt korrepetálna. Igen nagy eséllyel a végén te lennél az a barátnő, akivel hűtlen lenne. Persze elképzelhető lehet akár az is, hogy ásó, kapa, nagyharang…


De pont ezért alapvetően kerülendő milyen ilyen kezdetű kapcsolat, ha nem szólnak súlyos érvek mellette. Pont ezért volt mindig erény a hűség, és kvázi bűn a hűtlenség, mert egyetlen hűtlenségből történő „párcsere” egyszerre két kapcsolatot sért. A régit megszünteti, az újat bizonytalan alapokra helyezi.


~ ~ ~


Húzd meg a határt, amin nem lépsz át. Sőt lehet, hogy az se baj, ha ezentúl más korrepetál. A saját érzéseid meg hidd el, el fognak múlni.

2017. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Más lányokat is korrepetál, de néha úgy érzem mintha velem kivételezne. Az átlagosnál közelebb ül hozzám, és ha van más a szobába ezt a viselkedést hanyagolja. Nem becézget, távolabb ül, nem ér hozzám. De ezt általában "bepótolja" a következő találkozáskor. Facebookon is sokat beszélünk... Ha olyan kedve van telenyomjuk szívecskékkel a beszélgetést. :D
2017. szept. 30. 13:17
 3/3 A kérdező kommentje:
További válaszokat szívesen fogadok. :)
2017. szept. 30. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!