Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljam meg a motoroma...

Hogyan tanuljam meg a motoromat megszerelni vagy egyáltalán a belső rendszerét megérteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 14/F vagyok, van egy 50-es motorom.(Leszögezném hogy nem a helyi páva gyerek vagyok, aki vett egy tök menő motort mert az bejön a csajoknak. Igenis szeretek motorozni és szoktam járni más motorosokkal hosszabb-rövidebb utakra.) A családomban senki sem érdeklődik a motorok iránt csak én, és ez álltal nincs aki megmutassa nekem az alap dolgokat. Viszont nagyon zavar hogy ott a motorom és nem tudok vele mit kezdeni ha van valami vagy éppen nem értem a kérdést amit feltesznek nekem. Nem vagyok teljesen idióta és valamennyire ott vagyok a témában de ez édes kevés. Ha valaki esetleg tudna egy két dolgot ajánlani vagy egy oldalt küldeni ezzel kapcsolatban azt megköszönném. (Próbáltam már utánna járni a dolgoknak,

nem túl sok sikerrel, de nem adom fel)



#motor #motorkerékpár #belsőrenszer
2017. szept. 30. 10:29
 1/1 anonim válasza:
Hm..Esetleg egy műszaki irányultságú középiskolába járni,vagy nyáron egy autószerelő műhelybe /motor szakszervízben téblábolni és ellesegetni a dolgokat.
2017. nov. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!