Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Puskáztam órán és a tanár...

Puskáztam órán és a tanár észrevett. De nem vette el meg semmi, csak rám szólt még egyest sem kaptam. Ebből vajon mi lesz?

Figyelt kérdés
Énekből😂 röpdogát írtunk. Nem tanultunk rá. Kb mindenki puskazott. Én is az egészet kipuskaztam, és már vegeztem már csak megnéztem hogy kell irni egy nevet (de ez mar a doga végén volt) akkor szólt rám hogy én se nézegessek a pad alá. Úgy megijedtem. Azt mondtam de nincs ott semmi. De nem vette el a dogát, nem írt rá egyest, csak rámszólt. Lehet gondolta mindenki más is puskazik, vagy ez egy lightos tantárgy miért érne meg neki egyest adni. Egy kicsit bűntudatom is van mert egy nagyon kedves tanarrol van szó aki azért elnéző, de igy még sose jártam.Szerintetek egyes lesz vagy nem is foglalkozik vele...De ha kiosztja biztos megemlíti hogy miért tudtam mindent?, akkor mit mondjak? És vajon miért nem foglalkozott különösebben azzal hogy puskáztam?

#írás #Dologozat #puskáztam
2017. okt. 1. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem már beszélt az igazgatóval, és folyamatban van az iskolából történő eltanácsolásod. Az ének nagyon fontos tantárgy, nem tudom, miért szórakozol.
2017. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz belőle semmi probléma. Általában a jofej tanárok akik éneket meg hasonló töltelék tárgyakat tanítanak megértik h nem mindenkinek olyan fontos. Esetleg annyit tehetsz ha tartasz tőle h belekerdez h tényleg tanulsz valamit nem kell mindent pontosan csak egy pár fontosabb infót.
2017. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!