Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt a problémát...

Hogyan tudnám ezt a problémát megoldani?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem tudtam milyen kategoria ezért egyéb lett, az lenne a problémám hogy kertes házban lakunk házunk elött nincs járda csak föld út,(ami nem sokáig föld út mert aszfaltozzák elővan van már készítve) és mindenki elöttünk fordul meg, azzal nem lenne baj de szét barmolják elöttünk az utat főleg ha esik, apám mozgáskorlátozott alig tud kijárni, nézegettem de nem találtam érdemleges dolgot hogy van-e erre valami jogszabály, a minap a szomszédunknak jeleztük probálja megoldani maga elött a feljárást mert dombos hely és a járdának a helyét ami nem betonból van csak kivan járva eléggé kijárja a kocsival. Erre nem írom milyen fejnek hivott a hölgy hogy papírt mutassak hogy ott nem mehet kocsival. Szerintem biztos van szabályozás hogy ne tolassanak fel majdnem keritésen belülre hogy meg forduljanak és hogy ne kelljen minden 3hetente kapával elrendezni magam előtt a földet.meg ügye a szomszédse elöttünk járjon fel hogy beparkoljon magához. Csak annyi szeretnénk hogy rosszabb ne legyen elöttünk az a dombocska.

2017. okt. 1. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyel termeskovet es tedd ugy oda hogy ne tudjon senki autoval megfordulni ott, ha nektek is van autotok akkor nem tudom mi lehetne a megoldas
2017. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
kitartást
2017. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 válaszoló gondoltam arra is de az a probléma hogy a szomszéd hölgy azt hiszi férfi ezért nem szeretnék (megint) veszekedni ezen mert akkor az van hogy én...fej mit képzelek mert ügye azt hiszi ővé az utca... Férfi vagyok nem félek de meg gondolom hogy ne fajuljon el a dolog nem akarok a hirekbe kerülni asszony verésért (pedig tudom nem ütnék de simán rám ugarana azzal a bájis testível) meg probálom az önkormányzatnál hátha tudok valamit csinálni ezzel de köszi a tanácsot
2017. okt. 2. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!