Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A google chrome mostanában...

A google chrome mostanában nem akar nálam működni megfelelően. Mivel tudnám orvosolni a problémát?

Figyelt kérdés

ha pl youtube-on megakarok nézni egy videót, a youtubeot még betölti, de ha rákattintok a videóra bezárja a chromet. és minden oldalon ezt csinálja. amiint rámegyek valamire, bezárja a chrome-t. vagy ha új lapot akarok nyitni akkor is bezárja.

már újratelepítettem a chromet, töröltem a böngészési előzményeket, csináltam lemezkarbantartást, vírust se talált az avast.

mit tegyek h normálisan működjön?



#böngésző #Chrome #chromehiba
2017. aug. 12. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi mással nincs gond? Próbáld meg a Chrome Cleanup Tool-t lefuttatni.

[link]


Esetleg megpróbálhatod kitörölni a programot, utána ccleaner-el bejelölni az összes chrome bejegyzést. Utána pedig ismét feltelepíteni. De először a hivatalos tool-t próbáld meg.

2017. aug. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

megcsináltam, de ugyan azt csinálja.

a mozilla és az explorer megfelelően működik.

a chrome meg folyton bezárja magát.


nem lehet h a beállításokban állítottam át valamit?

mondjuk nem rémlik, de kitudja.

2017. aug. 12. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!