Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kpopperek! Van itt olyan, aki...

Kpopperek! Van itt olyan, aki azért akar vékony lenni, mert az idolok vékonyak?

Figyelt kérdés

Én amióta kpopper vagyok, próbálok fogyni, mert az idolok mind olyan szép vékonyak.

17/l

167cm/64kg



2017. aug. 5. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Én előtte is az akartam lenni,de amikor megismertem a K-popot azóta próbálok olyanra fogyni mint ők ami nem nagyon sikerül. Bár nekik a genetika is nagyon közbe tesz.

14/L 159cm 46kg

2017. aug. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Nekem az idol lányok voltak a motivációim, minden nap a képeiket nézegettem és rettentően féltékeny voltam rájuk. 15 éves voltam, mikor elkezdtem fogyókúrázni. Minden nap sétáltam és táncoltam, illetve keveset ettem. (Igazából az étkezésemre nem igazán emlékszem.)

58-59 kg-ról indultam, most vagyok 48-49 kg

.

Több mint egy éve nincs menstruációm, illetve félek megenni a "normális" ételeket amiket mamám/anyukám főz.


De legalább megtanultam magamra főzni és sütni.


17L/49kg/162cm/egy volt kpopper

2017. aug. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem már kicsit betegesen vékonyak.

Én amióta k-poper vagyok jobban figyelek a külsőmre (krémeket használok az arcomra, sminket nem szeretem, és nem is akarok hordani), eljárok futni de nem akarok olyan vékony lenni mint ők.

2017. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én mindig is szerettem volna vékonyabb lenni, de soha nem olyan vékony, mint ők sajnos sokuk már kórosan vékony (pl. Girls' Generation). És azt is tudnom kell, hogy soha nem is lehetek olyan vékony, mert sportos testalkatom van. De én is jobban figyelek a kinézetemre szoktam kenni is, de nem sminkelek még fiatal is vagyok hozzá szerintem 14 évesen.
2017. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem csak azért akarok vékony lenni, mert az idolok is vékonyak, de ez is közre játszik. Már a nagy kpop rajongásom előtt is evési zavaraim voltak,de 5 kg-nál többet nem fogytam,mert a kaja az életem:D De idén januárra mégis sikerült lefogynom.

160 cm, 51 kg-ról indultam, 43 kg voltam, amikor egy nap alatt négyszer elájultam, és 7 hónapig nem volt menstruációm. Már vissza híztam 50 kg-ra, majd lefogytam 48-ra,és ez így ingadozik. De szerencsére már van menstruációm.

15/L

2017. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nekem nem kell fogynom, mert én genetikailag vagyok vékony. Akármennyit eszek,nem hízok.165 cm/46 kg. De ha nem lennék ilyen vékony, hanem mondjuk teljesen normál testalkatú, akkor sem akarnék fogyni, csak mert ők vékonyak. :D

Szeretem a kpoppot, de ez miatt nem akarnék fogyni. :/ :)

2017. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pár kilót szeretnék fogyni, de nem csak miattuk. Persze jó motiváció lehet, de egy idő után ez átváltozhat evészavarrá is, ami nem játék. Azt is tudom, hogy hiába vagyok alacsony, 50 kiló alá nem tudok menni, mert nem olyan az alkatom. Betegnek kinézni meg nem akarok.
2017. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is a táborodat erősítem. De én úgy englobál az ázsiaiak miatt akarok fogyni. A külsőmre jobban figyelek (arctisztító tonik, nem megyek napra stb), edzek.


162/52kg

15/l

2017. aug. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem is nagyban motiválnak ^^

Nekem október végére van egy célsúlyom, de lehet nem fogom elérni... :/

2017. okt. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem a leírt súlyok alapján egyikőtök sem volt teltebb a kelleténél, ezáltal nem tudom, hova akartok fogyni. Főleg azt nem értem, hogy olyanok miatt akarjátok ezt csinálni, akik jó része kórosan sovány. Nekik ilyen a genetikájuk, ráadásul olyan diétával rendelkeznek, ami miatt súlyos betegségeik lesznek. A kpop idol lányok fele anorexiás vagy bulémiás. Ne akarjatok olyanok lenni, mint ők. Ne tegyétek ezt magatokkal, hiszen nincs rá okotok. Mindenki úgy jó, ahogy van, ne akarjatok a kpop miatt megváltozni. Szerintem ők sem azért ilyenek, mert így szeretnék, hanem azért, mert elvárják tőlük. Mellesleg nézzétek meg: Mamamoo Hwasa egyáltalán nem sovány, mégis minden férfi azt mondja, hogy neki van az egyik legjobb alakja a koreai idolok között. Szóval szerintem nem érdemes ilyen dolgokkal foglalkoznotok, maradjatok így, ahogy vagytok! <3
2018. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!