Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a munka, amit ingyen...

Mi az a munka, amit ingyen (el) végeznél?

Figyelt kérdés
És miért ingyen?

2017. okt. 2. 11:26
 1/3 anonim válasza:
82%
Betegápolás és okos emberek tanítása.Azért ingyen,mert ez mindenkinek mindenképpen kijár.
2017. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2*Sü ***** válasza:
100%

Végeztem már ilyen jellegű munkákat. Jellemzően olyan munkát, aminél látom, hogy mások számára, a társadalom számára valamiféle értéket képvisel, és valami olyan, amihez azok a képességek, az a tudás kell, amivel nem sokan rendelkeznek, de én igen. Illetve olyan munkát, ami nem is igazán munka a számomra, hanem valamiféle hobbi, kvázi szórakozás, amiben az én profitom az, hogy egyáltalán csinálhatom. Sőt nem csak ingyen végeztem ilyen jellegű munkát, de néha azon az áron is, hogy költségeim voltak vele.


Programozó vagyok, és üzemeltettünk már – a kollégámmal – ingyen, „poénból” nevelde játékot, amit ugye meg kellett írni, sőt még kisebb költségünk is volt vele (domain név). Üzemeltettünk Minecraft szervert, rengeteg időt öltünk bele, és ott sem mindig fedezték a bevételek a kiadásokat. Néptáncos voltam, és bár a fellépésekből befolyt bevétel leíródott a nyári turnék költségéből, de alapvetően nem ezért csinálta az ember, nem ezért ment el egy fellépésre. De tagja voltam illetve tagja vagyok több különböző egymástól független, más-más célú egyesületnek, ahol tagdíjat kell fizetni, persze cserébe van valamiféle tevékenysége az egyesületnek. És bár nem kötelezne rá semmi, de önkéntesként sok-sok programban, eseményben vettem részt, vagy sok eseményt szerveztem meg, ami időt, energiát – szellemi és/vagy fizikai energiát – igényelt.

2017. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A profitod az,hogy csinálhatod.Igen, a valódi munka önmaga jutalma.
2017. okt. 3. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!