Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogósitványt kellett újat...

Jogósitványt kellett újat igényelnem de a C kategória kierült belőle, ez így marad?

Figyelt kérdés
Okmány elvesztés miatt kellett új jogsi , a B orvosija 2022 ig van , a C lejárt . A új okmányban nem szerepel a kategória lejártan sem ... Ha valaha újra kellene elég a II orvosi .

#jogosítvány #kategóriák .
2017. okt. 3. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

ha I. fokú II. es csoportú orvosit adtál le az az 102 es kód akkor benne van a C !


Ha I. fokú I. es csoportú orvosit adtál le akkor 101 es a kód a 12. mezőbe a jogsid hátoldalán úgy mond Úr vezető vagy ésbuktad az összes nagy kategóriát!


Visszont te gondolsz egyet 8 év múlva buszt vagy teherautót akarsz vezetni akkor 102 es orvosit csináltatsz azt adod le az okmányirodába és újra felvezetik a nagy kategóriákat!


Nem buktad el elfekvőbe van úgy hívják . :)


Remélem tudtam segíteni amúgy ez 2013 tol van így... :)

Régebben 101 es kóddal is bevezették a jogsiba csak sokan úgy vállaltak munkát és ezért módosult a rendelet.


Remélem így világosan írtam le :)

2017. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a kódot ha 101 es van benne akkor jogosan nem szerepel ha 102 es kód van benne akkor viszont menj be az NKH hoz mert kikerült a rendszerből ami lehetetlen de semmi sem az..


Ha most új orvosit csináltattál akkor 102 eset kelett volna! Nézd meg ! :)

2017. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm !

Megnyugodtam !

Szèp napot !

2017. okt. 14. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!