Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szeretnek az emberek...

Miért szeretnek az emberek jobban este, éjszaka szórakozni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülye kérdés :P


Az én meglátásom a következőképpen keresztezi ezt a kérdést. Igen, persze én is azt gondolom amit ti, hogy este menőbb, vagányabb, izgalmasabb az éjszakába szórakozni, bulizni, főleg inni. Azt is tudom, hogy az ember egy jól kiszórakozott éjszaka után mint a hulla esik az ágyba (na jó, nem mindenki) és másnap másnaposan, kómásan kel fel, vagy jó sokáig alszik... persze, nappal csak a pisisek vannak kint, az igazi élet éjszaka kezdődik, jó társaság, zene, kapcsolatok, nagyon tuti dolog beülni egy söröző terasza alá és iszogatni, vagy egy szabadtéri szórakozóhelyen üvöltő zenére berugni, meg fiúzni, csajozni, ez tradícionálisan így van, nem vonom kétségbe. Ez a szokás, minden fiatal ezt csinálja: éjszaka, buli, pia, haverok, Fanta XD

Nem vagyok konzervatív gondolkodású, és akármennyire is furcsa, csak 20/F vagyok, de én például a kulturális rendezvényeket néha jobban szeretem mint az ingyencirkuszt, a sok embert látni, normálisabbakkal társalogni, mondjuk egy Borfesztiválon, de inkább nappal. Nálunk is ez megy: 14 órától fél 9-ig televan kölykökkel az egész főtér meg pár felnőtt emberrel, 10-re meg özönlenek a fiatalok be a billiárd szalonba, cigi, pia rögtön elő, ez is pl. nekem kicsit furcsa, hogy miért van egy embernek egy buliban szüksége cigire, vagy üveg sörre, hogy érvényesüljön? Miért jobb hajnali 2 órakor hazamászni, a kulccsal a zárba találni, halkan mozogni a lakásban, mint hogy egy jó délutánt eltöltene egy társaság este meg 21-re hazamenne?

Ne nézzetek hülyének, én is oda megyek ahova akarok, és nem velem kapcsolatos a kérdés, csak arra keresem a választ hogy az embereket mi vezette arra, hogy éjszakai időpontot kell megválasztani? Nyugodtan fejtse ki a mondandóját az, aki úgy szeretné, de a csak, meg mert nem válasz.


2010. máj. 28. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert az estének (éjszakának) megvan a maga varázsa. Nem tudom miért, de így van:)
2010. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ettől többet kérek :)
2010. máj. 28. 17:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ugye praktikusabb, mert mindegy, hogy mit csinálsz, ki vagy, mivel foglalkozol, éjszakára ott tudsz hagyni mindent. Aztán voltam már a kedvenc dj-m live showján délután, egy strandon, és bizony nem volt meg az az érzés, ami éjszaka. A mediterrán népeknél meg egyszerűen túl meleg van napközben, negyvenfokos hőségben nem akarsz táncra perdülni, de estére valamelyest hűvösebb van. És végül, ha kijössz a buliból hajnalban, fáradtan, szétcsúszva, örülsz, hogy a "rendes" emberek még otthon szuszókálnak... :)

25/N

2010. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lelkiismereti okokból senki sem mutatna rossz példát a gyerekeknek, akiknek nappal zajlik az életük.

Aztán az asszony helye a gyerek mellett van, így tőle is megszabadultunk.

Jöhet a szórakozás :)

2010. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon jó válaszok!

Ilyenekre gondoltam :)

Felpontoztalak titeket.

2010. máj. 28. 18:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

azért, hogy a szülök ne vegyék észre :)

ASD.

2010. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Remek, örülök, hogy kielégült a kíváncsiságod :)
2010. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek éjjel szórakozni, pont azért nem mert akkor megy mindenki és tele van minden hely. Én délután megyek oda és amikor esteledik, jön a tömeg én már húzok is haza.
2010. máj. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:)
2010. máj. 29. 17:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk nappal nem érnek rá? Dolgoznak meg egyebek. És csábító a setétség is.
2010. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!