Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szívesen olvasnátok egy...

Ti szívesen olvasnátok egy ilyen könyvet?

Figyelt kérdés
Először is a történet alapja megvan. Egy fiatal férfiról szól, aki feleségével és gyermekükkel él, Detroitban. Nehéz anyagi körülmények közt élnek, és jobb élet reményében vág bele a drog üzletbe, ami finoman szólva is bonyodalmakat szül. Szerintetek jó vonal lenne ez? Illetve aki tudna tanácsot adni, azt üzenetben is szívesen várom!
2017. okt. 8. 21:28
 1/5 anonim válasza:

Hát sztem sablonos. Én legalább is sok ilyet olvastam vagy épp láttam. Lásd Breaking Bad.

De ha raknál bele egy csavart pl mindjuk a felénél hirtelen marslakók támadnák meg az emberiséget és úgy folytatódna keveredve a sztori.

2017. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az 1. válaszolóval. Az alapvonal jó, de tegyél bele egy, vagy több nagy csavart. A főhős vidáman dílerkedik az első pár fejezetben, de aztán megtámadják Detroitot a kínaiak, az ufók, vagy más. Vagy földrengés lesz, amiben elkeveredik a családjától...és megtámadják az ufók. Jó, nem fontos ufóknak lenni benne, de valami extra legyen.
2017. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek, köszi a válaszokat!
2017. okt. 8. 23:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

 

"Egy fiatal férfiról szól, aki feleségével és gyermekükkel él, Detroitban. Nehéz anyagi körülmények közt élnek, és jobb élet reményében vág bele a drog üzletbe, ami finoman szólva is bonyodalmakat szül."


Ebből semmit sem tudunk meg. OK, így indul a történet, de mi lesz utána? Pont az lenne az érdekes, amit kihagytál és ami miatt lehet jó a történet, de lehet olvashatatlan hulladék is. Egyáltalán, mi lenne a zsánere? Krimi? Akció? Thriller? Mire számítsunk, lövöldözésre, nyomozásra, arra, hogy menet közben találnak egy egyiptomi sírkamrát vagy kitör az atomháború? Megvan a folytatás is, tudod, mi fog történni vagy te is ott tartasz, hogy "majd lesznek bonyodalmak"? Mennyire fontos, hogy Detroitban élnek, lesz szerepe vagy csak találomra választottál egy várost? És igen, ott van a Breaking Bad, amivel kerülni kellene az egyezéseket.


Írtál vázlatot? Mennyi van meg a történetből?

2017. okt. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az alap sztori megvan, nem, nem csak ennyinél járok. Én arra voltam kíváncsi, hogy ez a VONAL szerintetek érdekes lenne e? Nem fogom még leíni a teljes sztorit és igen, írtam vázlatot.
2017. okt. 9. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!