Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen témákról olvasnátok...

Milyen témákról olvasnátok szívesen?

Figyelt kérdés
Elvontabb, akár pszichológiával vagy természetfelettivel, netán régi "legendákkal "kapcsolatos dolgokra gondolok, érdekes témákra amikről kevés ember tud, de érdemes lenne megosztani őket
2013. júl. 20. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőről szívesen olvasnék, de valahogy a legendák felé jobban hajlok.
2013. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
esetleg konkrét példa amiről hallottál?
2013. júl. 20. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pszichológiáról, főként kriminálpszichológiáról, sorozatgyilkosokról. Olyan dolgokról, melyek az emberi elmét taglalják.....ki, miért, hogyan, miként vált olyanná, amivé lett, mi vezetett odáig. Mi játszódott le a fejében, amikor azt tette. Szóval a "nem hétköznapi" emberek elméjének "boncolgatásáról". :)
2013. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
engem most például ez a szervkereskedelem érdekelt, meg az, hogy állítólag a rák ellenszerét már felfedezték. Bár ezek engem mindig elszomorítanak.
2013. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem csoda..
2013. júl. 20. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
hát igen, de közben eszembe jutott, hogy az olyan könyvek amik egy beteg ember elméjéről szólnak..pl. Bűn és bűnhődés is nagyon érdekes tud lenni, persze ez a téma mai felfogásban, kevésbé vontatottan mint anno :)
2013. júl. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!