Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naplót vagy blogot írjak...

Naplót vagy blogot írjak inkább erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 26 éves srác vagyok. Az életem az elmúlt években nagyon negatív irányba kanyarodott, amire mostanában döbbentem rá. Próbálok most kitörni ebből, úgy hogy radikálisan megváltoztatok szinte mindent körülöttem. Elkezdek dolgozni, új városba költözöm, önállóvá válok, edzeni és egészségesen táplálkozni szeretnék, felhagyok a legnagyobb függőségemmel valamint pszichológiai/spirituális/társadalomtudományokkal kapcsolatos könyveket olvasnék/hallgatnék(hangoskönyv). Valamelyiknek változásnak már nekiálltam, valaminek még kell pár hét, viszont ez annyi változás, hogy arra gondoltam, jó lenne nyomon követni és majd utólag visszanézni a változást és talán még segítene fenntartani a motivációt, ha már rászoktam, hogy rendszeresen leírjam a napjaim. Nem tudom viszont, hogy naplót vagy blogot kellene inkább indítanom erről, nem a pénz motivál, nem akarnék ezzel pénzt keresni, viszont jó lenne, ha tényleg működne és ha haladnék a céljaimmal pár embert megismerhetnék a blog által, hogy segítsünk egymásnak, átbeszéljük a témákat a kommentek közt. Tudom, hogy nagyon sok blog van meg már a YouTube fele is videóblogokkal van tele. Videoblogot nem hiszem, hogy csinálnék, legalábbis egy jó darabig biztos nem, viszont nem tudom az embereket ez a dolog mennyire érdekelheti. Mennyire olvasnak az emberek ilyen jellegű blogokat? Ha nem igazán, akkor viszont maradnék a naplónál, az csak az enyém, nem szól bele senki, ott nem érhet csalódás az emberek részéről.

2017. okt. 9. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Blogot,mindenki másról olvas.
2017. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!