Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A steam-en meg lehet adni...

A steam-en meg lehet adni hogy milyen pénznemben írja ki az összegeket?

Figyelt kérdés
Tudom hogy EU-ki lehet számolni hány hof de én napi szinten vásárolok ott és idegesítő. so pleese

2017. okt. 9. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
mi idegesítő? egy sima alap matematikai művelet? az igen.
2017. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 te nekem ne válasza:
62%
Nemtudom még nem próbáltam,de szerintem ha pl angolon van a Steam nyelve akkor ha áttállítod akkor automatikusan áttál,nemtom,nekem angolon van,lehet hogy van valami beállítás rá
2017. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehet megadni, mivel a hozzád tartozó régió alapértelmezett pénznemét fogja kiírni. Európában egységesen Euró lesz a pénznem, de egyáltalán nem kell számolgatni. Átlag 300-nak veszed az eurót egyszerűsítve, így minden játék árát megszorzod 3-mal majd hozzáadsz két vagy három nullát ez pedig még fejben is megy.


60 euró = 60*3 = 18 ezer [180+00 -> 18,000]

20 euró = 20*3 = 6 ezer [60+00 -> 6,000]

5 euró = 5*3 = 1500 forint [15+00 -> 1,500]


Lehet ezt egyszerűsíteni de ettől jobban hová kell? Minél többet vásárolsz annál jobban rááll az agyad a váltásra.


Amúgy meg lehetne adni és automatikusan kiírná neked az oldal másik pénznemben, ha az fel lenne véve hivatalosan és fizetni lehetne vele:

[link]


Ez a link USD-ben írja ki, hiába euróövezetben élsz. Mivel nincs HUF fizetési lehetőség és külön magyar zóna az áruházban, így az oldal nem képes forintban megjeleníteni az árakat. Nyilván ha lenne ilyen lehetőség akkor eleve forintzónában lenne a profilod és nem kellene semmit állítani.

2017. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!