Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Venni szeretnék egy autót...

Venni szeretnék egy autót németből, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az egyik külföldi használtautó oldalon találtam egy számomra megfelelő autót.

Az eladora w.u-on írtam rá ő válaszolt elmondott mindent az autóról, de csak Ebay-en keresztül tudom megvásárolni!

Amivel nincs semmi baj de kaptam az ebaytol egy német nyelvű üzenetet mi szerint elkellett küldenem a személyi igazolványom másolatát. És egy bizonyos iloxx nevezetű dolgot emlegetett hogy nekem oda kell utalnom az összeget ők letétbe helyezik stb stb komolyan nem értem most mivan!!??? Mi az az iloxx mi a továbbiakban a teendőm!!??

Válaszokat előre is köszönöm!!



2017. okt. 10. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az az iloxx, de egy fillért se utalj át előre, mert átverés szaga van a dolognak. Menj ki egy ismerőssel, nézd meg/próbáld ki a kocsit, és csak azután fizesd ki. Szerintem ez alap.
2017. okt. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát aki bármit egy ismeretlennek előre utal, az meg is érdemli, hogy átk.rják
2017. okt. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ricsi74zhf válasza:
Én kimegyek veled nagyon szívesen és lebonyolítom az adás-vételt.
2017. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!