Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy skoda fábiám. Mi baja...

D istván kérdése:

Van egy skoda fábiám. Mi baja lehet? álló helyzetben pl parkolásnál ki fordulok vagy valami kis padkára megyek észlelhető mint ha inogna a kocsi eleje. Mint ha nem lenne stabil a kerék? .

Figyelt kérdés
Gumikban jó a nyomás. szerelő is látta. de nem talált semmi bajt. nem log a kerék szillent-ek jók. a szerelő ment is a kocsival ő nem érzet semmi rendellenest. én viszont érzem főleg az említett esetekben.szerintetek mi lehet a gond? a kocsi 12 éves, van benne 95000 km. szinte bejáratós.nem gyilkolom ezért nem értem mi a gond úgy hogy a szerelő se találja a bajt.

2017. okt. 11. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Lengescsillapitok? Ha lenyomod az auto elejet vagy inkabb meglengeted, megall azonnal, vagy 'hintazik' egyet?
2017. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt is csináltam vele. de nem észlelhető.stabilnak tűnik vagyis én nem tapasztalom rángatásnál csinálná. de lehet az is gond. belülről tapasztalom. egyre gondolok még. alu felni van rajta az is lehet gond. sebességnél nem érzem hogy rázna. vagy hasonló. álló helyzetből ki kanyarodva vagy kis padkán srégen fel menetel közben érzem ezt az ingást. én ha lehet úgy szoktam bármire is fel menni hogy először az egyik kerék aztán a másik kerék. olyan nem egyenesbe ha így fogalmazhatok.kocsi orra amúgy is alacsony. szemből volt mikor bele ért a padka, lökhárító kis peremébe.skodáknál,az elején van egy kis perem alul.
2017. okt. 11. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!