Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány a suliba akit ki...

Van egy lány a suliba akit ki nem adhatok a többi lent (? )

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba aki az osztálytársam és már rég nem "szeretjük" semmilyen értelemben

A lány (biztos forrásból tudom hogy ku**a es hogy cigizik 12eves létére) és mindig teszi magát a fiuknak de amikor szoba hozzuk hogy ne legyen ilyen/ne csináljon ilyet akkor meg neki áll feljebb

(Az osztályban 12 van) ebből vagy 3 lány szereti

Szeretném vele tudatni hogy álljon le mert ha nem akkor leállítjuk mi

De akkor (nem verekedés lesz) csak "fej mosás"

Kérhetek egy kis segítséget

Előre is köszönöm!


2017. okt. 11. 17:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Ezt hogy semmilyen értelemben nem szeretjük úgy ertem hogy barátnőkent nem szeretjuk
2017. okt. 11. 17:55
 2/3 A kérdező kommentje:
*12lany van
2017. okt. 11. 17:56
 3/3 anonim válasza:
Először is mások leszólása helyett inkább gyakorold a helyes írást mert szar.Másodszor "biztos forrásból tudod h a csaj K". Nálam az a biztos forrás amit saját magam látok.Láttad a 2 szemeddel h kint áll a Nagytétényi úton?V láttad szex bárba meztelenül táncolni?Feltételezem h nem álltál az ágya mellett miközben tolta a foci GUY.Az a"biztos forrás " mondhatta rossz indulatból is pont azért h a csaj rossz hírét keltse.Azzal h fiúkkal haverkodik még nem biztos h teszi magát.Lehet h a fiúkat jobb társaságnak tartja mind a lányokat amit csak az irományodból következtetően meg is tudok érteni,mert ha minden csaj ilyen rossz indulatú nem csodálom h szegény inkább fiúkkal spanol.A másik dolog nem tudhatod h mért ilyen a csaj.Ennek komoly okai is lehetnek pl családon belüli szexuális zaklatás(pl apukája úgy engedi el moziba ha előtte a csaj meg fogja a férfiasságát,vagy nagyon szeretlek kislányom épp ezért simogatom meg a melleidet mert ez a szeretettem jele).Az ilyen lányok azt hiszik h őket csak akkor szerethetők 1 férfi szemébe ha....A munkám során sajnos találkoztam néhány esettel.A másik ok lehet 1 hormonális betegség.Bár az írásod alapján szerintem itt sokkal inkább arról van szó h ti többiek irigyek meg féltékenyek vagytok erre a csajra mert ő jobban be jön a fiúknak mint ti.
2017. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!