Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adhatok a lány barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adhatok a lány barátomnak szájra puszit szeretetből?

Figyelt kérdés
Nem akarok tőle többet, de egy sima arcra puszival nem tudom kifejezni neki, hogy szeretem mit barát.
2014. dec. 12. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Persze, meg is dughatod szeretetből.
2014. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
A faszodat is tedd a szájába szimplán szeretetből
2014. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább ne, szerintem ez nem fér bele egy barátságba.
2014. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lany vagy?:D mert akkor szivesen megneznem:D
2014. dec. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
öleld meg jól.
2014. dec. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz.
2014. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 KTIBOR81 válasza:
Termeszetesen adhadsz hiszen az érzelmeket sokféle keppen ki lehet fejezni. Es sokkal tobbet er egy forró puszi az ajkára mint egy huvos csók. Egy tanacs a csajok imádják ha puszilgatjak őket. Ezt tapasztaladbol mondom. Hiszen a puszilgatasban sok kedvesség van es nem macsosag
2014. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem adhatsz! Szájra puszit soha nem adunk egy szimpla barátnak. Ő is félreértené, akármit mondanál neki.
2014. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem adhatnál,mint legjobb barátom(:

Nem szokás,de én benne lennék.

2014. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az akkor már nem barátság. AZ igazi barátságba ez nem fér bele. Ha a lány barátként tekint rád, akkor nem fogja díjazni. Főleg a pasija nem:) ha van neki.
2014. dec. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!