Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy ha akarok gázpistolyt...

Hogy ha akarok gázpistolyt tartani ahoz kell fegyver használati engedély?

Figyelt kérdés

2017. okt. 12. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell, de miért nem tudsz helyesen írni?


Bortoklásához nem kell engedély, viseléséhez igen. Könnyen megadják.

Viszont ennek birtokában is csak rejtve leher rajtad.

Tehát táskában engedély nélkül. Övedbe dugva csak engedéllyel, de ha kidudorodik, akkár már az szabálytalan.


Milyen veszélynek vagy kitéve, hogy ezen gondolkodol?

2017. okt. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

"de miért nem tudsz helyesen írni?"

Mondta a bagoly a verébnek.

2017. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

A bagoly üzenete:

Az, hogy két betűt mellé ütöttem (egymás mellettiek), nem ugyanolyan hiba, mint az ahhoz szót egy hé betűvel írni, a fegyverhasználati engedélyt meg két szóban.


Megjegyzem, fegyverhasználati engedély… talán -tartási.

2017. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Az "ahoz" ugyanúgy lehet gépelési huba, mint a hé betű.


És ha igazán kötekedni akarok - mint te - akkor megjegyzem, a "fegyverhasználati engedélyt" te is két szóban írtad. Igaz, ő háromban, de emiatt csak nemkéne már beszólni, főleg, ha háromig sem tud számolni az ember.


Annak ismerete pedig, hogy használati, tartási vagy viselési az engedély, ne legyen már elvárás olyasvalakitől, akinek fogalma nincs. Ezért kérdez.


Értem én, hogy ma még nem volt meg a kötelező beszólás-adagod, de legaslább vennéd a fáradságot és keresnél magadnak olyat, aki tényleg sötét. Van bőven.

2017. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!