Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen akusztikus gitárt...

Milyen akusztikus gitárt ajánlatok?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, már több mint egy éve gitározok. Eddig egy klasszikus gitárom volt de szeretnék most egy olyan gitárt ami nem csak kezdőknek de haladóknak is ajánlott, valamit ami elérhető 70.000 Ft. alatt.

2017. okt. 13. 22:26
1 2
 1/13 Mojjo ***** válasza:
Nem teljesen értelek. Fémhúros akusztikusra szeretnél váltani a klasszikusról (mondjuk abban reménykedek, hogy nem hiszed azt, hogy a klasszikus egy kezdőhangszer, ami nem való haladóknak), vagy maradnál a klasszikusnál, csak valami komolyabbat néznél a jelenlegid helyett?
2017. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mojjo ***** válasza:
Mondjuk elolvasva, de... nagyon úgy tűnik, hogy azt hiszed, hogy a klasszikus egy kezdőhangszer, meg talán azt is, hogy az nem az akusztikus gitárok egy fajtája. Nyugtass meg kérlek, hogy mégsem gondolsz ilyesmiket, csak félreérthetően fogalmaztál.
2017. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem azt hiszem, hanem amikor kezdtem nem volt tanácsom sem mit vegyek, hanem vettem a legolcsóbbat :) nem terveztem megsérteni senkit sem hogy a klasszikus gitár kezdőknek való. Egyszerűen akusztikus gitárt szeretnék venni jó ár-érték arányban.
2017. okt. 13. 22:35
 4/13 Mojjo ***** válasza:

@3: Oké, sorry a feltételezésért akkor :)


Fémhúros akusztikusra váltanál, vagy maradnál a nylonosnál?

2017. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Fémhúrosra :) egy jó kis western gitárra.
2017. okt. 13. 22:37
 6/13 Mojjo ***** válasza:
@5: Oké, ez esetben a legjobb választás egy Cort Earth 70. Ennek már nem rétegelt, hanem tömör fenyő fedlapja van, ami nagyon nem mindegy. És ebben az árkategóriában még nem sorakoznak hosszú, tömött sorokban a tömör fedlapos gitárok.
2017. okt. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!:)
2017. okt. 13. 22:43
 8/13 Mojjo ***** válasza:

Szívesen!


Egyébként leginkább azt ajánlom, hogy nézz körül annyi hangszerboltban, amennyiben csak tudsz és próbáld végig személyesen a kínálatot. A személyes benyomások a legfontosabbak. Ha pesti vagy, ez könnyű is lesz. Árkádia, Eldorádó, Mezzoforte, Coda, Hangszerker - ezeket járd végig szerintem.

2017. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as! Szívesen megpróbálnám, az egyetlen baj hogy vidéki vagyok és innen csak messze találok hangszerboltokat.
2017. okt. 13. 22:49
 10/13 Mojjo ***** válasza:
@9: Igen, az úgy nehezebb ügy, hacsak nem utaznál fel valamiért amúgy is pestre.
2017. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!