Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen Elektroakusztikus...

Milyen Elektroakusztikus gitárt ajánlotok színpadra? (tehát a magas minőségű akusztikus és elektromos hangzás is fontos)?

Figyelt kérdés
Régóta gitározom, mostanában elkezdtem fellépni színpadon meg klubbokban. Viszont a jelenlegi gitárom(Fender DG-5CE)bár akkusztikusan remek, hangosítva elég ramaty hangja van. Nemrég volt szerencsém hallani egy Maton ebg808te-gitárt koncerten, és lenyűgözött a hangja, viszont hát az ára horribilis(kb 800.000) tehát a kérdésem hogy jó hangminőségű gitárt ami akusztikusan és elektromosan is jól szól, mit ajánlotok? olyan 200.000ft körüli összegért?

2017. okt. 8. 21:35
 1/2 Mojjo ***** válasza:
200k körüli összegért is gagyi, cincogó piezo-hangszedős gitárokat fogsz találni csak. Szerintem egy hangszer-mikrofon lesz itt a megoldás.
2017. okt. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Waff ***** válasza:
Szerintem rossz volt a kihangosításod. Egy jó, szépen szóló gitár, minőségi kihangosítással ugyanolyan szépen kell hogy szóljon mint natúrban.
2017. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!