Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ha a szomszédom...

Mit gondoltok ha a szomszédom átfényképez hozzám az ütközik törvénybe, megteheti ezt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

sztem nem törvénytelen max kellemetlen


nem hatol be a területedre...

2010. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 haggyámán ***** válasza:

Egyik ismerősöm online időjárás jelentést csinált egy hivatalos oldalnak, egy _képviselő_ háza belelógott az adásba, és a _képviselő_ feljelentette őt.. És így bízzunk meg a politikusokban. -__-

Ha téged kellemetlenül érint, akkor kérd meg, hogy ne tegye. Ha nem hajlandó abbahagyni, nyugodtan fordulhatsz önkormányzat stb..

2010. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Illegális, ha téged fotóz, mert személyi jogokat sért. De ha alig látszik, szerintem kerüld az erőszakot. :)
2010. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A baj csak az, hogy nem tudom mikor készül a következő fotó. Ikerházban lakunk, ami eltolással épült, így az ő fürdőszoba ablaka éppen a mi zárt udvarunkra néz. Az emeleti ablakból bármikor lekaphat a tudtom nélkül.
2010. máj. 31. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!