Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a tokám?

Hogyan tüntessem el a tokám?

Figyelt kérdés

Mostanában felszedtem egy kis felesleget hasra meg combra, de nem olyan vészes, 170 centivel 59 kiló.

Mégis úgy döntöttem hogy elkezdek edzeni mert egyre tokásabb vagyok ezek mellett, és megőrülök olyan csúnya..:/

Van erre valami praktika? Olvastam toka-tornáról, rágózásról de nekem enyik sem segít. Milyen tornával lehet tokáról fogyni?



2017. okt. 15. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Helyi fogyás nem létezik.
2017. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ha elkezdek fogyni edzéssel és helyes étkezéssel majd mindenhonnan lekerül a felesleg? Semmivel sem lehet egy helyre specializálni? Nagyon nem vagyok otthon a témában:/
2017. okt. 15. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha elkezdesz fogyózni akkor igen, onnan is le fog kerülni. Sajnos nincs rá praktika hogy csak egy bizonyos területrő foggyunk. És bár nem írtad de gondolom nő vagy, szóval számíts rá hogy a melleid is kisebbek lesznek. És egy jó tanács: hetente elég fél, max 1 kilót fogynod hogy a nőrnek legyen ideje visszahúzódni.

Fogyni meg kalóriadecifittel tudsz.

2017. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*mindenhonnan le fog kerülni a felesleg, igen
2017. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!