Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amennyiben szüleik vertek...

Theradion kérdése:

Amennyiben szüleik vertek titeket, milyen eszközt használtak és hány évesen kaptatok ki utoljára?

Figyelt kérdés

2017. okt. 15. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
A jó öreg fakanál :D párszor kaptunk a seggünkre gyerekként xD
2017. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára voltam vagy 20 éves, amikor apám részegen megvert engem, és anyámat. Mármint apám volt részeg, nem én, és anyám. A sokadik után akkor telt be a pohár, és vissza mertem ütni. De akkor már nem álltam meg egy ütésnél, hanem az összeset visszaadtam egyben. Utána már tudott normálisan viselkedni.
2017. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Metionin ***** válasza:
100%
anyám gyakran ütött, eszközt nem használt, csak a kezét. Általában a hosszú hajamat fogta hogy ne tudjak elmenekülni és úgy ütött, de volt hogy lelökött a lépcsőn vagy beleverte a fejem az asztalba. Apám életemben vagy 1-2 alkalommal ütött meg, ő vesszővel. Amúgy nem rosszalkodtam, mindent úgy csináltam ahogy megparancsolták, csak levezették rajtam a saját elbszott életük miatt érzett feszültséget.
2017. okt. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Apám kuktagumit, vagy a kezét használta, csak a fenekemet ütötte, az arcomat soha. :)

Kb. 10 éves koromig.

A szóbeli dolgok hol.Pl. "Mutasd meg az ellenőrződ", "hol voltál az éjjel?", sokkal rosszabbak voltak és ezeket nagyon sokáig kérdezgette. :)

2017. nov. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 csatrad ***** válasza:

nalam a rekord a derekszily es negykezlab kuszva probaltam menteni magam hiaba.

de megerdemeltem mert egesz ejszaka a varosban csavarogtam es ok meg kocsival fel ala jarkaltak halalra aggodva magukat

2017. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 fersk ***** válasza:
"Amennyiben szüleik vertek titeket" Feljelentés. Más szülei már ne verjenek! :)
2018. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
popsira szíjat, talpakra egy pálcát, utoljára 14 évesen
2018. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ha rossz jegyet hoztam pl. : töri, azzal a füzettel rámcsaptak, vagy kéz
2018. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
84%
Ha verik a gyereket, szülői gyengeségnek és nevelési kudarcnak számít. Én soha nem tenném. Ha jó szóval és érvekkel nem tudod meggyőzni, hívj szakembert!
2018. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amivel csak ért minket nevelőapám ütött minket. Sodrófa, szőnyegporoló, szíj és gyakorlatilag bármi. Máig vannak kitört fogaink, rosszul forrt csontjaink és hegeink. Amikor meglátom a hegeket, hányingerem van. 13 voltam, amikor a hugomat akarta megverni, addig csak az öcsémet és engem vert. Akkor azt mondtam neki, hogy ha meg meri ütni, akkor leszúrom álmában vagy elvágom a torkát. Soha többé nem vert meg senkit, de egy héten belül elköltöztek és engem otthagytak. Na az még megérne egy sztorit, ami ezután jött.
2018. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!