Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postán maradó levél?

Postán maradó levél?

Figyelt kérdés
Egy hölgynek postán kell feladnom egy kisebb pulcsit. Csomagként vagy levélkénk kell feladnom? Ha levélként is adhatom akkor azt is kérhetem postán maradóra? Illetve mik a postán maradó levelek, csomagok ára? Köszönöm a segítséget!

2017. okt. 15. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Ne kerd levelkent es foleg ne postan maradora, nem reg igen megjartam ezzel! A posta elkeverte a kis dobozom, ami meret miatt levelnek volt nyilvanitva, de a rendszer zavara miatt a csomagok koze kerult, igy a cimzett az azonosito bemondasaval sem jutott hozza a csomaghoz, es kb 2 het utan visszakaptam " cimzett nem kereste"-vel.

Add fel csomagkent szerintem , ne postan maradoval.

2017. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Add fel postán maradó ajánlott levélként. Éppen azért kérte a postán maradó levél opciót, mert csomagként horror áron lenne. :) Ne felejtsd ráírni a nevét, a posta címét, és azt, hogy postán maradó.

Az árak itt vannak, rögtön az első, a levélnél (igaz a postán maradóra is):

[link]

Plusz még add hozzá a 290 Ft-ot, ami az ajánlottsága miatt adódik hozzá (simán ne add fel, úgy nem lehet nyomon követni a csomagot).

2017. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha van bármilyen alternatívája a postával küldésnek (futárszolgálat, ismerős, galamb), akkor azt kell választani!!! Még mindig érthetetlenül el-el tűnik egy egy csomag, vagy hónapokat késik. Nem igaz, hogy a tavaly karácsonyi összeomlás óta teljesen talpra állt volna a posta...
2017. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

#3

Azért ennek elég csekély az esélye. Nem mondom, hogy nem tűntek már el csomagok, de ez nem általános jelenség.

Az utóbbi hónapokban, években 100+ ajánlott levelet adtam fel és kaptam, és egy sem tűnt el, mindegyik célba ért. :)

2017. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki tudja h elsőbbségiként fel lehet-e adni postán maradót?
2017. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2017. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az marhajó, mert eladtam egy ruhát, és a vevő elsőbbségivel kérte postán maradóként, de nekem a postában azt mondta az ügyintéző hogy mivel postán maradó ezért nem lehet elsőbbségivel... és most emiatt valószinü nem ér oda a vevőmnek a ruha a fotózásra :-((( Nem tudom ilyenkor mit lehet tenni. Valószinü semmit.
2017. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó: az utóbbi hétben 2x adtam fel úgy csomagot, hogy "postán maradó elsőbbségi levél". Nekem engedték:)
2018. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!