Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a KFC...

Mi a véleményetek a KFC botrányról?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 13:22
1 2
 1/12 szántóvető ***** válasza:
az attól függ mi lesz az ítélet.bár az furcsa hogy nincs panaszkönyv.
2017. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne, csak baxtak kiadni.
2017. okt. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szántóvető ***** válasza:
akkor nagyon megkúrják az alkalmazottat.
2017. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2017. okt. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem elég, ha a boltvezetőt tréningre küldik. Az összes KFC vevőt is tréningre kell küldeni, ahol megtanulhatják, hogyan kell szakszerűen kikérni egy panaszkönyvet.
2017. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Arcon b***ták, akkor arcon b***ták, ez ellen már nincs mit tenni. Habár én sem bántané egy embert, akinek velem ellentétes a világnézete, azért kimondhatjuk, hogy az a csávó egy nagyképű, önelégült alak. Persze ez nem jogosít fel senkit, hogy arconb****ák, de azért annyira nem is sajnáltam.
2017. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Eleve tudták, hogy vaj van a fejükön, másképp gond nélkül kiadták volna a panaszkönyvet, had firkáljon bele bármit.

Az eset már ezen a ponton elbukott a KFC részéről, a többi már csak súlyosbító tényező.

2017. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy sajnálod-e. Arról van szó, hogy arcon bazshat-e téged bárki azért, mert nem vagy szimpatikus neki.
2017. nov. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Még kikísérni sincs joga azért mert felháborodik, hogy kiszolgálás és panaszkönny helyett egy darab papírt kap.


Egyetlen egy dologhoz lett volna joguk: a panaszkönyvet odaadni. ha utána is balhézik akkor jöhet szóba a kikísérés.

Ugyanis normál esetben a panaszkönyv másodpéldányával a zsebében közli: - akkor ezt a felsőbb hatóságok elintézik. S távozik. Mivel eddig nem jutott el a helyzet felesleges a vendég viselkedésén spekulálni.


Bocsánat nem joguk a panaszkönyvet odaadni, hanem kötelességük. A vendégnek joga megkapni, minden esetben. Bármilyen esetben, még akkor is ha nyilvánvalóan nem jogos a panasz.

2017. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ezek nyomorultak! Egyszer engem is szarrá vertek részegen akkor majdnem megöltek, senki nem segített. Aztán kórházba kerültem a rendőrök is még őket védték. Megúszták felfüggesztettel. Aztán pár évvel később szín józan voltam, mi is meglátogattuk őket. Visszamentem egy haverommal, amit akkor kaptak szerintem egy életre megemlegetik! A csávónak eltörtem az orrcsontját, az állcsontját még a szart is kivertem a fejéből biztosan tört egy két bordája is, a haverom meg majdnem kinyírta az egyiket addig ütötte. Aztán persze lesitteltek minket, de nem bántam meg megérdemelték!
2017. nov. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!