Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S. Most mit csináljak?

S. O. S. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Meg volt beszélve,hogy kimegyünk ma,városi napok vannak,rendezvények.

4osztálytársammal mentünk volna,de egyik beteg lett,a másik a szüleivel elment rokonokhoz, a harmadik meg nem jön mert rossz az idő.A 4. lány fellépését néztük volna meg.

Én szeretném megnézni,de nincs kivel lemennem.


Az idő is szar és nem tudom mit csináljak.Egyedül nem szívesen megyek ilyenekre,mert sok a zsebes (cigányok,akik lopni jönnek).


Szerintetek elmenjek egyedül?Hátha találkozok valakivel?

15/L


2010. máj. 29. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
én kimennék :D ha nem is lenne szórakoztató akkor is szét néznék meg hát a városi napokon lehet van valami ruha árus vagy édesség árus és vehetnél magadnak valamit :D menj ki nyugodtan a tömegben úgyse kötnek beléd a cigányok, de azért a pénzt meg a telefont és ilyeneket rakd olyan zsebbe ahol észre vennéd ha kiakarják venni
2010. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!