Kedvenc évszak?

Figyelt kérdés
Kinek melyik a kedvenc évszaka és miért? Ki melyiket szereti?

2017. júl. 6. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából mindegy,hogy milyen évszak,csak ne kelljen vacogni. Mostanában így az utóbbi időben talán valamilyen szinten kicsit egymásba csúsztak az évszakok; én azt szeretem, ha meleg van. Lehet ez tavasszal is, nyáron is, ősszel is. Egyébként a télnek is megvannak a szépségei, pl amikor a havon csillog valami , pl az utcai lámpának a fénye, vagy valamilyen izzósort raktak ki valamelyik ház elé a fára; az olyan szép kis hangulatos pl, meg ha akkora hó van, hogy a közlekedést nem zavarja, és van szép fehér hótakaró, talán létezik olyan verzió is, hogy nem zavarja a közlekedést, és a gyerekek is tudnak szánkózni, hóembert csinálni. Meg úgy nemtom, talán kicsit lecsendesednek a dolgok, és mindenki kicsit úgy elzárkózik, meg elgondolkodik, elmélkedik magában. De amúgy régen gyerekkoromban a tavaszt mondtam kedvencemnek, úgy emlékszem. Amikor kicsi voltam. Szóval nekem mindegy, csak meleg legyen, tehát nekem ne legyen hideg. Ne kelljen dideregni, ennyi a lényeg. Ez lehet már egy tavasz, egy nyár, vagy még az ősz is tud olyan lenni. Az izzadás egyébként kisebb baj, mint a fagyoskodás-vacogás; szóval én a nagyobb meleget jobban elviselem sokkal, mint a hideget. Szóval nálam az a helyzet, hogy inkább legyen meleg. Nem baj, ha kicsit "túlsüt" a nap, akkor majd kevesebbet megyek ki, vagy rövidebb ideig, de én azt is élvezem. A túlmeleg az is megfelelő, mert nincs hideg.
2017. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavasz. Ébred a természet, minden zöldbe borul, de még nincs annyira brutál meleg.
2017. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ősz a kedvencem.


Örömmel tölt el a természet készülődése a télre. Már nincs olyan meleg, nincsenek hirtelen hőingadozások, sok gyümölcs van még. Ködös, nyirkos, szarvasbőgető idő van, haahh. Nagyon szeretem :) 24f

2017. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

1. Nyár (főleg 30 fok feletti nyári szünet)

2. Tavasz

3. Tél

4. Ősz (a suli miatt és mert vége a nyárnak)

De ha télen havazik, akkor az is 2. Hely lenne nálam de nálam summer = the best

2017. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel se a nagy hideget, se a gatyarohasztó meleget nem szeretem: tavasz és ősz.
2017. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 baluka112 válasza:
100%

ősz:öszi szünet

tél:téli szünet

tavasz:tavaszi szünet

nyár NYÁRI SZÜNET!!!!!

2017. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyár. Nyári vakáció... Igaz, hogy mivel falusi vagyok kell menjek a mezőre, de még mindig jobb, mint az iskola... S ráadásul, ha kimegyek az udvarra, nem kell 3 réteg ruhát magamra vegyek.
2017. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ősz/tél I LOVE ESŐ AND HÓ:)
2017. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. Nyár

2. Tavasz

3. Ősz

4. Tél

2019. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tavasz - ekkor van a legjobb idő.

Nyár - a szünet miatt és a meleg miatt.

2021. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!