Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sajnos kilopták tegnap éjszaka...

Patrik611 kérdése:

Sajnos kilopták tegnap éjszaka az autómból a gyújtókábeleket és az akksit. Mi a gyújtási sorrend? Hogy tudom megnézni a hengerek számozását? 89es Daihatsu Cuore 849ccm 3 henger.

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudom, de ha még aktuális, írd ki a Közlekedés, Autók/motorok kategóriába, ott tudni fogják a választ.
2017. okt. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 veterán vas ***** válasza:

Ha szembe állsz a motorral, balról-jobbra van a hengerek számozása. Vagyis az ékszíj felőli henger az első, a váltó melleeti a harmadik.


A kábelek sorba rakása sem nagy kunszt. Minden gyújtási sorrend -értelemszerűen- az elsővel kezdődik. Ha szépen sorba menne, szétperegne a vibráció miatt.

Szóval, ha 1-el kezdődik, és nem mehet sorba, akkor csak az 1-3-2 verzió marad. ;)


(remélem jól emlékszem.....)

2017. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!