Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a bútorösszesze...

Mennyire nehéz a bútorösszeszerelés állás?

Figyelt kérdés
Keresnek bútorösszeszerelőket amire szeretnék jelentkezni a jó fizetés miatt, viszont nincs benne tapasztalatom, sajnos ilyen téren nem vagyok jártas, úgymond tudom hogyan kell használni az alap szerszámokat (kalapács, fúró, stb) de fizikai munkához nem vagyok hozzászokva, de fiatal vagyok úgyhogy elvileg ez sem lenne akadály. Szerintetek érdemes jelentkeznem? Akik ilyen téren dolgoznak, nektek mennyire nehéz egy-egy munkanap? Mennyi idő volt mire belejöttetek a munkába, ha még nem dolgoztatok ilyen feladatkörben?

2017. okt. 23. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes lenne jelentkezni rá. pár hét alatt meg lehet tanulni az alap fortélyokat, szerszámok használatát ellesed az öregektől, és a bútorszerelés egy olyan fizikai munka ahol általában nem hagyják egyedül az embert
2017. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, végül elküldtem a jelentkezésemet.
2017. okt. 25. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!