Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom véglegesen...

Hogyan tudom véglegesen torolni az üzeneteket hogy annak a személynek se legyenek üzenetei amiket írunk?

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 06:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Marmint hogy a cimzett postafiokjabol? Azt bizony sehogy se tudod torolni, mert az az o levelezese, nem a tied.
2017. okt. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De a mi közös beszélgetésünk hogy vesszen el neki is. Vagy lehet valahogy behakkelni?
2017. okt. 30. 07:01
 3/16 A kérdező kommentje:
Mert 1 éve kb írtam egy lánnyal állítólag 13 éves de lehet nem is annyi, lehethogy fake fiók. Hülyét csináltam belőle mert azt mondta hogy állítólag lefeküdt 3 sráccal és ki is szopott 3 pasit óvszer nélkül. És én is írtam hogy akarok vele mindent de nem gondoltam komolyan aztán a végül azt írta hogy “hülyét csináltam belőled te hülye” 19 éves vagyok, lehet valami bajom belőle? Nem találkoztam vele se semmi, hülyeség volt az egész
2017. okt. 30. 07:08
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem tudod más üzeneteit törölni míg egy sem. Ne foglalkozz vele, legközelebb meg legyen annyi eszed hogy "13" éveseknek nem írsz/mondasz olyat amit ellened később felhasználhatnak.
2017. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudom úgy lesz. Tudjatok milyen hülye csibek vannak, lehet 15 éves és lehet nem is 13 a kiscsibe. Köszönöm szépen a választ
2017. okt. 30. 10:57
 6/16 2*Sü ***** válasza:

> De a mi közös beszélgetésünk hogy vesszen el neki is. Vagy lehet valahogy behakkelni?


Nézhetjük úgy is, hogy amit írtál az egy levél, amit elküldtél neki, tehát annak a levélnek te csak a feladója vagy, nem a tulajdonosa. De nézhetjük úgy is, hogy a levél közös, ekkor csak az ő beleegyezésével lehetne törölni. Nyilván annak meg semmi értelme sincs, mert ehhez nem kell semmiféle közbenjárás, az üzenetet mindketten tudjátok saját magatok törölni.


> „hülyét csináltam belőled te hülye”


Attól tartok, leginkább te vagy az, akiből hülyét csináltál, már megbocsáss. Nem mondom, hogy elítélem a dolgot, de igazán találhattál volna értelmesebb szórakozási módot. Nyilván nüansznyi az esélye annak, hogy ebből jogi ügy keletkezik, de attól még nem volt egy bölcs lépés.


Amit tudsz tenni: Levonni a megfelelő konzekvenciát. Jogi ügy esetén keresni egy jó ügyvédet, és ha úgy alakul, akkor vállalni azt a következményt, amibe előbb lett volna célszerű belegondolni.

2017. okt. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, mert te a hited szerint egy 13 évesnek teszel olyan ajánlatot amit a hatóságok előtt is kellemetlen lenne megmagyarázni. Lehet akár 20 éves is az aki átvert, te el leszel könyvelve annak hogy megrontottál volna egy kiskorút.
2017. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem tudtam hogy 13 éves.. ismétlem lehethogy nemtudom.. hulyet csináltam belőle.. és o is azt mondta hogy hulyet csinált belolem
2017. okt. 30. 11:14
 9/16 A kérdező kommentje:
de nem csináltam semmit édes istenem :/ :(
2017. okt. 30. 11:15
 10/16 anonim ***** válasza:

19 évesen tényleg ilyen hülye vagy (?). Írod: "állítólag 13 éves".


Te magad mondtad hogy állítólag annyi, tehát te abban a hitben voltál hogy egy 13 évessel beszélgetsz és ez a lényeg. Nem az hogy tényleg mennyi, hanem az hogy elvette az eszed valaki, mert azt állítja hogy egy bevállalós kiskorú akinek te is betetted volna ha lehetett volna. Innentől csak az a szerencséd hogy nem volt igaz a sztori és hülyére vettek.

2017. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!