Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom véglegesen...

Hogyan tudom véglegesen torolni az üzeneteket hogy annak a személynek se legyenek üzenetei amiket írunk?

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 06:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
én is hulyere vittem őket.. csak hulyet csináltunk belole a haverokkal
2017. okt. 30. 11:23
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon felek, depresszióban vagyok, kapdosnak a rohamok most is jöttem a doktornomhoz hogy valamit adjon hogy lenyugodjak. Nagyon felek, igazán az egész csak kamu volt, nem rontottam volna el ot mert ő már el van rontva állítólag. De nem volt vele semmi. Nem találkoztam vele se semmi. Csak az egész chat kamu volt.
2017. okt. 30. 12:04
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés is kamu, mert össze-vissza hordasz mindenféle ellentmondásos dolgot.


Azt ne mondd hogy te "19" évesen nem tudod mi a különbség az "elront" és "megront" között, azt állítod hogy te leírtad neki hogy mit csinálnál vele, de aztán mégis megváltoztatod arra hogy csak poén volt a haverokkal, vagy hogy a másik reggeli kérdésedben állítólag 1 éve történt az eset, aminek eleve nem lett következménye mert csak egymást ugratták a felek, most mégis "pánikbeteg" vagy és orvoshoz jársz.


Az sem igaz amit kérdezel... Inkább ne is fáradj a magyarázkodással mert csak süllyedsz a hazugságspirálban.

2017. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen poénnal írtuk hogy mit csinálnánk vele
2017. okt. 30. 12:32
 15/16 2*Sü ***** válasza:

> állítólag 13 éves

> nem tudtam hogy 13 éves


Akkor most melyik?


De ha nem tudtad, hogy hány éves, akkor pláne nem kellett volna szexuális utalásokat tenni.


> hulyet csináltam belőle


Nekem úgy tűnik továbbra is, hogy nem belőle csináltál hülyét, hanem magadból. Hogy ő hülye, az lehet. De nem lett hülyébb a veled lefolytatott beszélgetéstől. Te viszont azzal, hogy 19 éves létedre nem találtál jobb szórakozási formát, magadból csináltál hülyét.


> de nem csináltam semmit édes istenem


Az elmondásod alapján dehogynem. Írtál neki, amiben szexuális kapcsolatot ajánlottál fel neki. Hogy ténylegesen nem történt meg az egy dolog. De az, hogy írtál neki, az nem a „nem csináltam” semmit, hanem az „tevőlegesen írtam neki” esete.


> Nagyon felek, depresszióban vagyok, kapdosnak a rohamok most is jöttem a doktornomhoz hogy valamit adjon hogy lenyugodjak.


Ez sajnálatos, de a tényállás szempontjából irreleváns. Hacsak nem vagy tartósan beszámíthatatlan állapotban, de itt ilyenről szó sincs.


> Nagyon felek


Helyes bizonyos mértékig. Pont ez fogja elejét venni egy hasonló esetnek. De alapvetően azért különösebben nem érdemes aggódnod. Nüansznyi az esélye, hogy egy ilyen miatt jogi eljárás keletkezik. De ettől még igaz az, hogy ha keletkezne, akkor jó eséllyel számíthatnál szankcióra. Igazán félni majd akkor érdemes, ha ténylegesen jogi útra terelődik a dolog. Illetve még akkor sem. Az embernek felesleges félnie olyan dologtól, ami elkerülhetetlen, vagy aminek az elkerülése érdekében nem tud már mit tenni.


> nem rontottam volna el ot mert ő már el van rontva állítólag


Ez is irreleváns. Ez majdnem olyan hivatkozás, mintha nem számítana, hogy belerúgtál egy vérben fekvő emberbe, hiszen már meg volt verve.


> De nem volt vele semmi. Nem találkoztam vele se semmi. Csak az egész chat kamu volt.


Ezért a törvény szemében a szankció is gyengébb. De hangsúlyozom, ez nem jelenti azt, hogy ez ne lenne a jogszabályok alapján büntethető. A beszéd, az írás is tett.


> Ez a kérdés is kamu, mert össze-vissza hordasz mindenféle ellentmondásos dolgot.


Nem feltétlenül következik egyik a másikból, a sarokba szorított ember is ugyanúgy elkezd ellentmondásos hazugságspirálba keveredni. (Nem mintha minket kellene meggyőzni, nem mi vagyunk a bíróság.) Bár a válaszok szempontjából irreleváns, hogy a kérdésben elhangzottak fedik-e a valóságot. A válaszok a kérdésben és a kommentekben vázolt szituációra azok, amik. Függetlenül attól, hogy a szituáció valós-e vagy sem.

2017. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mit akarsz ebből kihozni?
2017. okt. 30. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!