Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van annyi pofátlan...

Miért van annyi pofátlan alkudozó a hirdetéseimre?

Figyelt kérdés

PH-n már nem is nagyon szoktam hirdetni, mert folyton olyanok találnak meg, akik a hirdetett ár felét vagy még kevesebbet kínálnak.. Nem értem, ezek az emberek mégis melyik bolygón élnek. Azt hiszik, hogy a másik sík hülye és annyira nincs képben az árakat illetően? Vannak akik telefon számot kérnek, hogy aztán azon alkudozzanak, mert azt hiszik, hogy valami "kupec" dumával majd rá tudnak venni, hogy engedjek az árból. Meg olyan is volt már, hogy azt mondta, hogy a gyereknek kell iskolakezdésre és hasonló sztorikat is benyomnak.. Komolyan nem értem, hogy tudnak egyesek ennyire lemenni kutyába. Ha nincs pénze az adott termékre, akkor minek jelentkezik rá? A boltban se adják oda az árut kevesebbért, ott bezzeg biztos nem mernének alkudozni ezek az emberszabásúak.:D

Szerintem tiltani kéne az ilyen alkudozó embereket a nívósabb hirdető oldalakon, mert erősen huzzák lefelé a színvonalt.



2017. nov. 1. 00:30
 1/9 anonim válasza:
100%

Nálam olyan szokott lenni, hogy a vevővel már megvan beszélve minden, a találkozási hely, telefonon is beszéltünk, minden király. Aztán nem jön el a találkozási helyre, majd telefonál hogy ma pont nem volt jó neki, mikor már vártam rá 20 percet. Azt mondja hogy holnap már biztos jó lesz neki. Aha. Holnap sem jön el, viszont akkor már nem is telefonál. Én próbáltam hívni, írtam neki mindenhol de semmi válasz.


Na ez a legalja.

2017. nov. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Van konkrét kérdés vagy csak a nyáladat vered? Az alkudozás meg évezredek óta a piac velejárója, te is fogsz majd alkudozni az életben.
2017. nov. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%

Mindenhol vannak ilyenek, azért a hardverapro más, ha nincs odaírva, hogy az ár fix akkor nyugodtan lehet egy kicsit alkudni (de a kiírt ár fele tényleg túlzás, hacsak nem egy 480p-s monitort akarsz eladni 35 ezerért használtan mert ilyenre is van példa). Ha valakinek szüksége van a cuccodra megveszi, de megkell értenie, hogy egy bizonyos ár alatt neked se éri meg.

A hardverapro felhasználók általában jófejek, rengeteg dolog megy haveri alapon mert annyira underground, hogy azok akik mondjuk a helyi facebook csoportba hirdetnek fel se merészkednek.

2017. nov. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Toga Aty válasza:
Nem értem hogy mi a gond?Nem kell velük foglalkozni,én simán megírom nekik hogy az ajánlatát nem tudom elfogadni.A személyes találkozót meg én szabom meg,úgy hogyha megérkezett hívjon fel,majd oda érek 5 percen belül.
2017. nov. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szenes43 ***** válasza:
Én meg úgy vagyok vele hogy egy portéka annyit ér amennyiért elviszik. Nincs abban hogy valaki alkudozni próbál semmi megalázó vagy dühítő. Hagyd figyelmen kívül és eltűnik. Vannak itt olyan hirdetési oldalak hogy egyértelműen a hirdető abból él hogy tömegesen hirdet vegyes portékát.A pelenkától az intimbetétig,nagykabátig de még sokszor oda van biggyesztve egy tv. vagy egy PC. is kihasználatlansággal indokolva. Ez a modern ószeres mintaképe. Ülve házal:"üzletel".
2017. nov. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én például kimondottan örülök az ilyen hülyéknek, nagyszerű szórakozást nyút a velük történő kommunikáció, hiszen nyugodtan és gátlások nélkül mondhatom el őket bárminek, küldhetem el őket bárhova. Ők keresték a bajt. Engem ez megnyugtat, sőt kikapcsol. Ha valaki engem hülyének néz, akkor nálam bizony ő lesz hülyének nézve. Gyakran belemegyek az alkudozásba, de elhívom őket valahova jó messze, persze én nem megyek sehova. Aki engem palira akar venni, az általában nem jár jól. :)
2017. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#3 "A hardverapro felhasználók általában jófejek, rengeteg dolog megy haveri alapon"


Ahhoz képest azért vannak csalók is bőven. Érdemes figyelni a "Jelentsd a csalókat és az üzletrontókat" topikot. Eléggé mozgalmas kis topik... Szóval nem éppen csalóktól mentes az oldal, csak ezt nyílván senki se reklámozza, bár ha valaki olyan hülye, hogy mondjuk előre utal pénzt - pedig piros betűvel ki is van írva, hogy senki se utaljon előre - Az meg is érdemli szerintem ha átverik.


Ami meg ezt a haveri alapúságot illeti, már azt én is tapasztaltam, hogy egyes újonnan regisztrált usereknek rövid idő alatt igen magas rangjuk lesz az oldalon és irtó sok pozitív értékelésük a semmiből.. Nekem gyanús, hogy ez is haveri alapon megy már náluk...

2017. nov. 2. 03:07
 8/9 A kérdező kommentje:

Ő is egy hírhedt csaló: [link]


Eddig főleg a prohardveren tevékenykedett. Egy igazi kis vagyonra tett már szert az ott elkövetett csalásokból és még ma is aktívan ténykedik az oldalon!

2017. nov. 2. 03:28
 9/9 szenes43 ***** válasza:
Még akkor sem vagy biztonságban ha kiszállításkor fizetsz.A kiszállító nem tudja mi van a küldeményben és megy is tovább mikor kifizetted. Idáig engem még nem ért csalódás,igaz viszont hogy szerszámot,nyomtató-tonert,könyvet leinformált helyről rendeltem és azt is kaptam amit kértem.
2017. nov. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!