Fiuk szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi az idealis magassag egy lanynal? En 168 cm vagyok. 13/L
2017. nov. 1. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A súly is fontos.

Szerintem nincs ideális magasság. Számomra az a lényeg, hogy arányos alkatú legyen.

25/F

2017. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat vekony vagyok de allitolag jo alakkal xd
2017. nov. 1. 18:15
 3/5 2*Sü ***** válasza:

Van egy átlagos magasság. Mivel ezt szoktuk meg, ez tűnik ösztönösen ideálisnak. Lehet, hogy bizonyos tulajdonságok ezt megpróbálják felülírni, de a természetes ösztönünk mégis az átlagos magasságot látja ideálisnak.


Nyilván az sem előnyös, ha egy lány túl alacsony. Az sem, ha túl magas. De a magasság kevésbé fontos a külső megítélésében, abban leginkább a csípő és a derék méretének aránya, valamint a mell- és a derékbőség aránya az, ami fontos. Lehet egy – magas vagy alacsony – vékony lány is „deszka”, lehet egy súlyosabb – magas vagy alacsony – lány is formás, arányos. (Mondjuk eleve a külső nem egy fontos tényező.)

2017. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te már nem sokat fogsz nőni, max. 5-6 cm-t. Tehát átlagos, vagy annál kicsit magasabb leszel. Ha még vékony is vagy, akkor biztosan jó alakod van.
2017. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi, de mar vagy 2-3 eve nem nottem semmit
2017. nov. 1. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!