Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez igy jo helyesirasilag/fogal...

Ez igy jo helyesirasilag/fogalmazasilag? Fiuk ti mit szolnatok ha exetek baratnojetol ilyen uzenetet kapnatok?

Figyelt kérdés

Kibszeretnem bekiteni bnomet es exet. Ezt az uzenetet akarom neki elkuldeni (minden amit irtam bent igaz). Felek h bnom valami hulyeseget csinal. Ti mit szolnatok hozza ha ilyet kapnnatok? Megbocsajtanatok?



Szia!!

Elrontottam valamit más nevében és szeretném helyrehozni! Kérlek levalább olvasd végig!! Ő nem tudja, hogy írtam.


En írtam a Noémi fbjéből azt üzenetet h "Azt hidted sose derülnek......" aztán kitöröltem. Azt hidtem jobb lesz ha nem beszéltek még baratként sem soha többé.


Amikor aznap este is én írtam a nevébe hogy csak kihasználtad. Ő azt mondta sose tudna ilyet írni neked, mert bizik benned és sose tennél ilyet.


Én voltam az aki első pillanattol kezdve tömte a fejét, hogy te rossz vagy csak kihasználod és úgyis van mellet 5másik lány. Én vettem rá a Dzsenit, hogy talalkozzon veled és akkor a Noémi belátja, hogy igazam van.


Engem érdekelt az is hogy honan ismered a Laurát és akkor is velem beszéltél.


Miattam vesztetek össze!! Az én hibám volt az egész, és szeretném legalább megpróbálni helyrehozni. Meg senkit nem láttam így szeretni, mint ahogy ő szeret téged még mindíg. Szülnipapja előtt azt mondta "Én csak egy dolgot kérek! Had bújak hozzá még egyszer." Amikor megkérdeztem, hogy mi lesz ha azt mondod 1-2év múlva, hogy te gyereket szeretnél mit csinál? Az volt a válasza hogy akkor gyereket szülök!


Ha szeretted legalább egy kicsit is kérlek szépen bocsájts meg neki és adj egy eselyt. Ígérem többet nem tömöm a fejet, meg akkor se ha nekem nem vagy szimpi.

Köszönöm, hogy elopvastad!



2017. okt. 22. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Én egy ilyet kiröhögnék.


Nem csak azért, mert miért akar bárki is beleszólni az én magánéletembe, hanem... Bakker... Ilyen helyesírással... Ha csak a közelébe mennél a barátnőmnek, én többé bottal sem piszkálnám meg, lehet, hogy ez fertőző.

2017. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

ez valami iszonyat, faj olvasni. komolyan, te nem olvasol semmit, hogy nem ragad rad a helyesiras? a suliban hogy elsz tul?


de gyanitom, hogy a sracnak fel sem tunne, ugyhogy kuldd el.

2017. okt. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
javaslom, hogy wordben ird a szoveget. az jelzi a nagyon durva hibakat.
2017. okt. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sziaa :D na mi lett a vége? Kibékültek?
2018. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Megölt egy helyesírási szótár?
2021. márc. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Egyébként ilyen putricigány meg ne szaporodjon aki egy szót sem tud helyesen leírni."


Neked sem kellene mert semmi empátia nincs benned! Az hogy valaki helyesírási gondokkal küzd nem cigány inkább dicséretet érdemel. Többet küzd mindenért mint bárki más. És akkor remélem őket is" putricigányoknak" tartod:


Leonardo da Vinci

Gustave Flaubert

Thomas Alva Edison

Albert Einstein

Tom Cruise

Jackie Stewart

Whoopi Goldberg

És még sokan mások!

2021. márc. 11. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!