Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 évesen hova mehetnék dolgozni?

13 évesen hova mehetnék dolgozni?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy zsebpénzt nem kapok. van egy kutyám és szeretném nem a szüleim pénzéből nevelni. a ruháimat is kinőttem, alig van mit felvennem. a szüleim meg nem tudnak pénzt adni.(van két testvérem is.)


és tudom, hogy nem lehet ilyen korban dolgozni, csak reménykedem hátha van olyan munka amiből lenne egy kis pénzem...


köszönöm, az értelmes válaszokat.


2010. máj. 30. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan semmiképp nem tudsz. Esetleg próbálj meg rokonoknál, szomszédoknál, ismerősöknél takarítást, kocsimosást, kutyasétáltatást vállalni, hátha :)
2010. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem sem tudsz.

Én is 13éves vagyok, bár a szüleim adnak pénzt, de nyáron barátnőmmel a strandon fagyit fogunk árulni.:) Szóval próbálkozz be ismerősöknél.

2010. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!