Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az alábbi tapasztalatokkal...

Az alábbi tapasztalatokkal hova mehetnék dolgozni? (TŐZSDE-PÉNZÜGY)

Figyelt kérdés

Jelenleg halasztok az egyetemen (elsőéves vagyok)


Voltam már két tőzsdetanfolyamon is (forex egyetem és tőzsdetanfolyam) + belekóstoltam már az élő számlán való kereskedésbe is! + komoly számítástechnikai ismeretekkel rendelkezem.


2011. márc. 31. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Végezz el egy bróker képzést.
2011. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az lenne a célom, de előtte kellene egy munka a finanszírozására.
2011. márc. 31. 19:38
 3/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

www.mpk.hu

Ehhez lenne kedved?

2011. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Voltam már a Brókernetnél is, ők is pénzt kértek. De azt nem gondolják hogy azért keresek állást mert pénzre van szükségem és nem azért mert költekezni akarok.
2011. márc. 31. 20:24
 5/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Hát én nem tudom mennyit kértek, de 5000 Ft a pszáf bejelenetés és 2500 Ft a kaja. Ennyi
2011. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
28eFt-ot kértek
2011. márc. 31. 21:04
 7/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Itt nem.
2011. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A munkatársak üzleti partnerekként, szövetségesekként tekintenek egymásra, hiszen ez az érdekük. A vezető attól lesz sikeres, akkor lép előre a ranglétrán, ha a munkatársának segít, őt megtanítja a szakma minden fortélyára. A karrierszisztémánk egyértelműen lefektetett. Az abban foglalt feltételeknek eleget téve lehet karriert befutni. A lehetőségek korlátlanok, bárki lehet akár országos igazgató is, a számuk nincs korlátozva. A vezetői szinteken céges életbiztosítás is kapható, mint extra juttatás.



Te Krisztián, nekem ez baromira MLM szagú :D:D

2011. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szóval a Krisztián rendszerébe lépés feltétele, egy (drága) életbiztosítás megvásárlása baromi hosszú időre, aztán újabb balekok találása akikre rádumálod ugyanezt és utánnuk jutalékot kapsz (feljebblépés a ranglétrán)



Hogy ez az MLM mindíg felbukkan valamiylen formában, 10 éve még az aloe vera volt a menő.



De ha tévedek nyugodtan javítsatok ki.

2011. ápr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

ok

1.Nem kell kötnöd semmilyen biztosítást,ez 100%, mert nekem sem kellett.

2.Struktúrált értékesítés mondd valamit?

Ha hozol valakit és ha nem akkor is van jövedelmed, 1 a lényeg dolgozni kell.

Lehet ez akár egyéni akár csapat. MLM-ben egyáltalán nem lehetséges az mint itt, hogy nincs csapata valakinek és mégis meg keresi a havi 300e Ft.

2011. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!