Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Neked mi a célod az életben?

Neked mi a célod az életben?

Figyelt kérdés

Amíg itt vagy pár évtizedet, ez alatt a rövid idő alatt te mit szeretnél elérni? Mi az érték számodra az életben?

Köszönöm a válaszokat, kíváncsi vagyok milyen válaszok fognak születni. :)


2017. nov. 2. 22:06
 1/6 anonim válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kérdés, minden embernek más :)

Nekem személy szerint az, hogy családot alapítsak, és a környezetemben levő emberekkel jóban legyek, segítsük egymást, stb. Szeretnék egy olyan fizetéssel rendelkező állást, amivel nem csak épphogy etetni tudom a gyerekeimet, hanem nem kell azt számolgatni folyton, hogy mit lehet és mit nem, és évente egyszer vagy kétszer el tudjunk menni nyaralni. Nem tudom a cserkészettel mennyire vagy tisztában, de abban is vannak terveim, szeretnék olyan programokat szervezni, amiket nem fognak elfelejteni az emberek, és a mostani kicsi csapatomat fellendíteni a városban, amikhez már most vannak terveim, csak hatásköröm nincs :) Szeretném látni az unokáimat, ha felnőni nem is, de legalább míg egy jót tudok beszélgetni velük, és úgy szeretnék meghalni, hogy halálom napján is lábra tudjak állni, emlékezzem az emberekre akik fontosak számomra, és nem akarok semmilyen ügyet hátrahagyni, amivel a dolgok legkisebb mértékében is terhelem szeretteimet... nagyjából ez az életcélom, de hosszú út vár még rám.

18/F

2017. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak boldog szeretnék lenni. És mindig hű önmagamhoz.
2017. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csalàdalapítás, unokák, egészségesen megöregedni, jól fizető melót találni vagy vállalkozást indítani. Jelenlegi helyzetemben leérettségizni és egy audi :D Az első sorok egyértelműen a jelenlegi, egyetlen partneremmel.
2017. nov. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, más elképzeléseit szívesen meghallhatnám. :)
2017. nov. 3. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a pár évtized a földön csak ideiglenes :). A valódi élet a földi lét elmúlása után jön,ami persze örök lesz.
2017. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy mondod ezt mintha bármi valóság alapja is lenne annak, hogy lesz valami a földi élet után. :D

Ennyire jó érzés abban a hitben élni, hogy a halál után örökélet lesz?

2017. nov. 4. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!