Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van hajmosáshoz külön törülköz...

Van hajmosáshoz külön törülközőtök, vagy ugyanazzal törlitek a hajatokat meg a testeteket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

én külön türcsit használok a hajamhoz.

nemár h ugyanabba törlöm a suncim mint a hajam:"D:D

2010. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
46%
Egyértelmű (legalábbis nekem :P ) hogy külön törülközőt használjak... csak azt ne mond hogy te nem?! XD
2010. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
van természetesen külön a hajamnak is :)
2010. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
persze, hogy nekem is külön van, csak valahogy úgy vettem észre, hogy vannak emberek, akik nagy kerek szemekkel néznek, ha ezt elmondom :D
2010. máj. 30. 21:11
 5/12 anonim ***** válasza:

én is külön használok türcsit a hajamnak (főleg még azért is mivel feketére van festve a hajam és eléggé hülyén nézne ki a vadi új türcsi, mint ha egy régi kevésbé szép törölközőbe törlöm a hajam)



:)

2010. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én nem:D

ezen még nem is gondolkodtam.. de most hogy így mondjátok..:D

2010. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem használok külön törölközőt.Fürdésnél egész testem és a hajam is ugyanabba törlöm,kéztörlő törölköző van külön nálunk.

Mástól is hallottam már a különtörcsit,csak nem haj-többi rész,hanem "alul" törölközik másikba.

Viszont azt megkérdezném minden kötözködés nélkül,hanem valóban érdekel hogy aki külön törcsit használ,az miért ?Frissen megmosdott,tiszta testről még nem gondoltam hogy valami miatt is külön kéne törölni különböző részeim.

2010. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nemtudom..szerintem akkor sem higiénikus.:)
2010. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
én is külön törcsit használok, mert a hajam is vizes meg a testem is.És ha ugyanazzal törlöm egyik se lesz száraz.
2010. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is ezt akartam írni, mint az utolsó válaszoló. Ha a hajam is vizes, a testem is, akkor a végén egyik se lesz teljesen száraz, a törölköző meg csucsog a víztől. Meg nehogy már az arcom is oda töröljem ahova a hátsóm :D

Szerintem is higiénikusabb így.. Ha reggel megmosom az arcom, akkor is a "hajas:D" törölközőbe törlöm.

17/L

2010. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!