Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki a tojássárgáját hajmosásho...

Aki a tojássárgáját hajmosáshoz használja kérem írja le a tapasztalatait és hogy pontosan hogyan csinálja a tojásos hajmosást?

Figyelt kérdés
Én néhányszor kipróbáltam, nagyon alaposan kiöblítettem vízzel, mégis azt tapasztaltam hogy ha a fejemet közvetlen napsütés éri elég kellemetlen szaga lesz a hajamnak. Ez a tojás természetes szaga vagy nem jól öblítettem ki?
2011. szept. 12. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes ilyenkor még egy normál samponnal átmosni esetleg balzsammal is ha van, és jól átöblíteni. És naponta amikor fürdesz akkor is öblítsd le egy kicsit.
2011. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egész tojást használok, szóval nem csak a tojássárgáját hanem a fehérjét is. Turmixxal összekeverem.

Egy citrom levét használom, kb négy evőkanálnyit teszek bele. És levendula, narancs illóolajat teszek bele.

levendulából olyan 5 csepp narancsból 4-5 csepp szintén.

Hideg vízzel öblítem le.

Én nem tapasztalok rossz szagot, pedig voltam már kint erős napsütésnél.

Nem tudom mi lehet a gond, viszont én tapasztalom, hogy mostanában megint jobban zsírosodik. Pedig eleinte erre is nagyon használt a tojássampon, 3 nap múlva sem volt zsíros. Most már 2. nap végén már eléggé zsíros:S Szóval nem tudom mit csinálok rosszul.

2011. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!