Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg létezhet...

Szerintetek tényleg létezhet ilyen?

Figyelt kérdés
A Motel című trilógiáról beszélek, aki ismeri tudja miről szól. Szerintetek tényleg létezhetnek olyan helyek, ahol gazdag emberek megkínozhatnak és megölhetnek más embereket, szimplán a saját szórakoztatásukra? Ami engem illet, ezt a mai romlott világot elnézve én már bármit el tudok képzelni..... :( :(
2017. nov. 4. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. Pl az indiánok kiírtása is erről szólt

Amúgy is, 1 eltűnt fekete afrikai ugyan kinek hiányozna? Ugyan hogy keresnék meg?

2017. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán eltudom képzelni, hogy van ilyen.

Sőt pár éve olvastam, hogy amerikában rajtaütöttek egy olyan csapaton ahol oroszruletett játszottal az emberek, mint a 13 as filmben.

2017. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A deepweb állítólag tele van ilyesmivel. Előre meghirdetik az időt, te fizetsz és nézheted élőben. De oda az egyszeri mezei ember nem tud feljutni.


Képzelheted, mikor már nem tud a rengeteg pénzel mit kezdeni és az ilyesmi izgatja fel...


Valahol olvastam, hogy az értelmes lények a föld alattról és földön túlról ezért nem jönnek elő. Még nincs olyan érzelmi szinten vagy mi. Phát most érted. Azzal egyet értek, hogy az ember beteg és itt nem a pénz vadított el mindenkit.


Deh a kérdésre válaszolva igen, sőt.

2017. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!