Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérdésej a drogelvonókról?...

Anonymous Zoli kérdése:

Kérdésej a drogelvonókról? (Medzsik barátom kérdi)

Figyelt kérdés

- Ha valaki bejelntkezik oda akkor utánnanéznek, hogy ki is ő, rögzítik az adatait bármien adatbázisba, vagy utánnanéznek, hogy körözött bűnöző e egy másik országba? Vagy csak csókolom én szeretnék leszokni a drogról, na hova pakoljak?

- Fiatalkorúak bejelntkezhetnek?

- Kérnek lacímkártyát, hogy nem e hajléktalan vagy aki free szálást keres?

- Kérnek személyigazolványt, hogy az ország állampolgára vagy e? Mert az EU s országhatárt át lehet lépni egy személyigazolvánnyal is.

- Jók vagy rosszak ott a körülmények?

- Kell érte fizetned (természetesen a bentlakásos fajtára gondolok, bár lehet, hogy csak az egy fajta van xd) ? Ha igen mennyit?

- Kapsz ételt és vízellátást (pl zuhany)?

- Az egész egy rohadt nagy tér ahol sok ágy van vagy több szoba van ahol 3-5 en vannak eggyütt?

- Vannak elitebb helyek ahol egy saját kissebb szobát kapsz?

- Ha bekölöltözöl egy bentlakásos fajtába akkor kijárhatsz néha egy adott időponton belül? Erre kell engedélyt kérned valakitől?

- Per pillanat mikor ezeket elolvastad (ha egyáltalán elolvastad xD) mire gondolsz, hogy én miért kérdwzek ennyit erről?



2017. nov. 5. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

"mire gondolsz, hogy én miért kérdwzek ennyit erről?"


:) Igen, pont ezen filózom.


Mi az, hogy Medzsik? Ez valami név?


Lehet, hogy nem is egy barátodról van szó, hanem rólad, akit egy másik országban köröznek és kiskorú is vagy (vagy csak nem bírod az olyan helyeket, ahol kiskorúak is vannak). Lehet, hogy hajléktalan vagy, aki ingyen szállást keres, ráadásul nem is magyar állampolgár. Arra gondolok még, hogy akit ennyire foglalkoztatnak a körülmények, az nem is igazán akar leszokni... Nyilván nem valami előkelőek a körülmények. Ha az érdekel, hogy kell-e fizetni, miért és mennyit, akkor hívd fel azt a konkrét helyet, ahova mennél. Ott tudják megmondani azt is, hogy konkrétan náluk hány személyesek a szobák, hogy van-e lehetőség saját szobát kapni, és hogy hánykor van kapuzárás (kijárni nyilván lehet, nem börtön, szerintem engedélyt sem kell erre kérni, max. szólni, hogy elmentél valahova).

2017. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Medzsik az a Róbert nevű barátom, vagyis nem én vagyok az. Nekem szerencsére nincsenek ilyen problémáim.
2017. nov. 15. 20:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!