Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom az iskolát. Mit javasol...

Utálom az iskolát. Mit javasoltok nekem?

Figyelt kérdés

9.-es vagyok és egyszeruen ruhellem az iskolat minden este siro gorcsot kapok, hogy mennem kell masnap.

A jegyeim egesz jok, egyszeruen annyira megviselt ez a kornyezet valtas es sokat beteg is voltam ez ido alatt most mit tegyek?

osztalytarsaim kozott sem erzem jol magamat. Elegem van az egészből.

anyukám szerint egy másik suli se lenne jobb, mert ismer engem es tudja hogy barmi kornyezet valtas megvisel.

Egyszeruen csak hanyingerem van az egesztol. Mindennap sirok, gyomoridegem van napkozbe meg semmire nincs idom annyit tanulok, negyes az atlagom a tobbiek meg mindig azt mondjak hogy en hulye vagyok. nem birom mar ezt



2017. nov. 5. 20:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni, hogy nem az a problemam, hogy tanulni kell. Szivesen tanulok, az osztalytarsaim nagykepuek es emberszamba se veszik a masikat
2017. nov. 5. 20:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha új iskolába kerültél akkor az lehet az oka hogy fel kell dolgoznod az új környezet megszokásához szükséges infót is, meg a tanulás infója is rád zúdul és a kettő együtt megterhelő.

Én a fősulin éltem át hasonlót, mert kollégista voltam. "Szerencsére" lebetegedtem és évet halasztottam, majd saját lakásban lakva fejeztem be a sulit, és így magam uraként szinte meg sem kottyantak a tanulás nehézségei. De kollégiumban a tömeg hülyeségeit elviselni tényleg borzasztó volt a kezdéskor.

Most jut eszembe, kollégista vagy, vagy otthon lakhatsz? Mert ha kollégista akkor értek mindent, volt belőle részem. Arra egy megoldás lehet az albérlet. Valamikor laktam abban mikor másik városban kaptam jó állást és az albérlet is elviselhető volt.

2017. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem kollégista vagyok, azt tuti nem birnám. Elhiszem, hogy nagyon rossz lehetett.
2017. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetnél magántanuló. Az is váltás, de mégsem annyi új ember.
2017. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!