Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jo otlet lehet, isten es az...

Jo otlet lehet, isten es az univerzum megertesehez?

Figyelt kérdés
Az a gondolat helytallo lehet, hogy "isten" Volt maga az a dolog amibol lett a nagy bumm, aztan minden mas ami utana tortent mar az Evulicio es stb. miatt lett, es ezert vagyunk itt, maga a ter/ido pedig mindig is volt es lesz, az egy vegtelen, megoldhatatlan dolog? Nyilvan eleg nyersen fogalmaztam,semmitse tudok ezekrol a dolgokrol,csak ugy jott es megkerdeztem :D

2017. nov. 6. 18:11
 1/2 anonim válasza:
Alapjáraton az a hiba ebben, hogy semmit sem tudsz egyikről sem, csak elhiszed. Mit ér, ha hiszel valamiben, de nem társul mögé tudás, tapasztalás stb..? Szívesen beszélgetnék veled arról, én mit gondolok, ha erre vevő vagy, de mindenképpen az az első, hogy ne az legyen a célod, hogy a legkézenfekvőbb történetet elhiszed, és onnantól abban hiszel és kész.
2017. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez tetszett
2018. jan. 6. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!