Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan valthatok tanart/...

Hogyan valthatok tanart/ nyelvcsoportot?

Figyelt kérdés

11. es vagyok mar az eozo ket evben is kinezet maganak a nemet tanar.

És egyaltalan nem jogosan!

most 11.re ugy elfajult a helyzet, hogy ugy beszel velem mint egy kutyaval..minden oram belemkot es megalazz... azonkivul ez ront az erdekodesemen is

Pl hianyoztam es kiosztott több dolgozatot es mondta a többieknek,hogy javitot irun belole mert rosszlett.. az enymeet pedig nem adta oda senknek h lefotozza iylesmi hianyzoknak ilyenkor felreerakjak es ha visszajon odaadjak hogy megnezhesse. Aha en visszambentem es modntam hogy szeretnem elkerni a dolgzataimat mert enis szeretnek javitot irni mert tudtam hogy az egyik rossz lett... Termeszetesencsak ordibalast katam h miert nem udom a jegyem modnom hianyoztam mondja h miert nem kerdeztem meg valakit mondtam h mert senkisem latta senki nem tudja... meg modnom enaploban sem volt beirva ezert el szeretnem kerni

Erre megkaptam hogy en mirefel kerem szamon hogy miert nem irja be enaploba..

Egy iylen "beszegetes utan" altfeletet es ha egy betu hibat is rontok 1est kapok

tegna versenyre mentem de tobb dolgozat is volt bejelentve es nemetbol is irtunk en eismentem kezsultem

kesett 15percet

es nemirtunk gyakoroltun ugymond

ami annyi nala hogy mindig kerdez egy szo vagy egy nyelvtanat valakitol akiket szeret azok 5ost kapnak meg ha rontanak is akiket nem 1est

ram szerencsere most nem kerult sr de mar vartam h felrobbanjon

eleg bipolaris termeszetu

Az ora eljen nyugodtan irta be az egyeseket aztan valaki akit nem kedvelt mondta hogy nemtudja a szot

kozlom h nem atlagos szo volt nem gyakori...

erre szokasosan kiakadt es elkezdte az oklevel verni az asztalt ez midnen oran igy megy és en ithon sem barmilyne kozegben nem vagyok hozzaszokva az aggresziohoz meg semmi.. tehat meg egy tanar vagy szulom sem emelte fel ram iyg a hangjat vagy verta az asztalt elottem

egyszer hozzavagot egy toltartot valkihez

aztan ezutan elkezdett egy fiut megalazni.. 10 percen at kb melleknev ragozassal

ekkora mr nemmertem felnezni mert csak kiabalt meg verta az asztalt es nem akrtam egyest kapni jegyzeteltem egesz oran kivolt rakva avizem es beleittam termeszetesen direjkt amikor latta hogy iszom (ami mindnekinek megvan engedve) akkor tett fel nekem kerdest (ez iszonyat undorito es udvariatlan) ene nm hallotam a kerdes veget

visszakerdeztem normlais hangnemben hogy tessek

hozzza akartam rakni hogy nem ertettem de meg kisem modntam elkezdet csapkodni es kizavart az orajarol orditva..

valaki valami tipp? mitcsinajak?


2017. nov. 7. 06:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!