Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megjött a mensim mégis fáj a...

Megjött a mensim mégis fáj a mellem?

Figyelt kérdés
Most először voltam együtt a barátommal, óvszerrel védekeztünk, mégis félek hogy esetleg terhes vagyok. A menstruaciom az aktus utan 2 nappal, a várt idopont elott egy hettel jött meg. Nagyon eros volt azonban csak 3 napig is elofordult hogy ilyen rovid volt de nem nagyon szokott elobb megjonni. A mellem azonban par napja feszul, es kenyelmetlenul erzem magam vele. A mellkasom is faj picit mondjuk, foleg a szegycsontomnal, arra is gondoltam hogy nem is a mellemmel lehet gond, hanem valami mas fajdalom sugarzik a melleimbe. A hatam is faj, sot a vegtagjaim is, es neha homalyosan latok. Terhessegre kell gondolnom vagy esetleg valami mas allhat a hatterben? Eleg fiatal vagyok szoval nem szeretnek gyereket még...

2017. nov. 7. 12:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!