Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi segítene közelebb kerülni...

Mi segítene közelebb kerülni a sráchoz aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki tetszik és a bátyáink is osztálytársak és jóban vannak. Mi annyira nem vagyunk jóban, hogy minden nap beszélgetünk vagy ilyesmi, de ha úgy adódik tök jól elvagyunk.Írtam egy dalt amit neki szánok, még nincs felénekelve meg alap sincs csak a szöveg, viszont nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e valamilyen titkos módszerrel eljuttatni hozzá...Mióta szeptemberben volt egy buli azóta olyan mintha jeleket adna, viszont ebben egyáltalán nem vagyok biztos, mivel közben van egy másik lány is a képben. Nem tudom mi van köztük a lánnyal, de velem eléggé furcsán viselkedik. Már párszor szemeztünk és mindig mosolyog ha találkozik a tekintetünk,de ezen kívül nem nagyon történt még semmi. Facebookon nem nagyon akarok neki írni, mert nem tudom, hogy az hogy jönne le neki. Barátnőmmel kitaláltuk, hogy valamiben fogadunk vele meg a haverjával, de nem tudom, hogy mi legyen a fogadás, hogy egy kicsit közelebb kerülhessek hozzá. 16/L

2017. nov. 7. 19:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!